Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nekünk inszeminációt javasolta...

Nekünk inszeminációt javasoltak, minden eredmény jó kivéve az AMH-t 0.56 :- ( ezzel már lombik sem lehet? 0.21ig lehet stimulálni? Sikerült valakinek alacsony értékkel a baba? Nagyon elvagyok keserede.

Figyelt kérdés
inszemináció? lombik?

2017. ápr. 18. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány éves vagy...

35 év alatt én megpróbálnám az inszeminációt. Abból ki fog derülni, hogy mennyire vagy stimulálható.

Ha idősebb vagy, akkor lombik lenne jobb szerintem, de az orvosod javaslatát kell/tudod követni.

2017. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy ilyenkor dhea-t és Inofolicot érdemes szedni.
2017. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
36 éves vagyok.Mindenhol több hónapos ,éves várólista. Addig szép lassan leketyeg:-(
2017. ápr. 18. 11:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos tudom... Mi is lombikozunk.

A legjobb amit tehetsz, hogy hallgatsz az orvosodra.

Kiszolgáltatottnak érzi magát ilyenkor az ember; de nekik nem te vagy az egyetlen ilyen betegük; tudják, mit csinálnak. (Igaz, azt soha, senki sem fogja átérezni, hogy nektek ez mennyire fontos és életbevágó- de ezt irreális is lenne elvárni bárkitől is...)

2017. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!