Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Regenor alacsony progeszterons...

Regenor alacsony progeszteronszint helyreállításában is hatékony? Valakinek ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés
Doki szerint helyrebillenti a progeszterinszintet.

2017. ápr. 23. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
hat oszinten nem tudom ezt megmondani , de figyelj , ahogy elkezdtem inni azonnal abba a honapban terhes maradtam ! azelott soha , de elveszitettem kozben sajnos , de most nem regenorozok , es a veszites utantol most vana 2 ik honapom , es nem jon ossze , lehet talan azert mert nem iszom .. nem tudom mire gondoljak , de lehetseges vam benne valami igazsag .. sokan mondjak segit abba is hogy terhes maradj
2017. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A regenor segíti az epe ürülését, ami a méreganyagokat tartalmazza. A bélrendszeren keresztül a szervezet egyensúlyát teszi helyre, önmagában nem termel progit.
2017. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!