Schober barbara kérdése:

Nagyon magas proliaktin szintem van de kaptam rá gyógyszert, viszont nagyon rossz mellékhatásokat provokált, a Barátcserjéröl mi a véleményetek? Vagy a premens tabletta?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 24. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk Pree sed sikosito valt be meg parom turbozta magat fer14-el! És szedtem vitaminokat pluszba
2017. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom bromot kaptál annak vannak sz.ar mellékhatásai. Első körben válts norprolacra. Annak nincs mellékhatása. Mondjuk nálam egyik se ért semmit.
2017. ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is magas volt a prolaktin, évek óta bromocriptint szedek rá. Egy ideje napi 6 szemet. Fél éve szedek premens tablettát is mellé, de az értékeken nem változtatott.
2017. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen Bromot kaptam de szar most meg próbálom a premens tabletát jobbat nem tudok unom már ezt a sok herce hurca dolgot még talán amit ajánlottak az a méh pempő
2017. ápr. 28. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! NEkem is magas most a prolaktinom, és nekem a barátcserje semmit sem segít, nem értem én sem, hogy miért, mert csupa jót olvastam róla és nagyon bíztam benne. Január végén 600 körül volt, elkezdtem szedni Zafír barátcserját napi 1-et. Márciusban 520 körül volt, ami már határon belül van ugyan, fe babához nagyon sok, emeltem hát az adagot és napi 2-t szedtem, erre most májusban 733 lett, tehát olyan, mintha nem hogy használna a barátcserje, hanem még romlott is. Nem értem. Most vagy emelek megint az adagon, vagy a Mastodynon kerül képbe, erről is jókat hallani. Rákérdeztem a dokimnál (MensMentis), most várom a válaszát. Ha ez sem használ, jön a PreMens tabletta, bár, nem tudom, az mitől lenne jó, ha ugyanúgy a barátcserje a hatóanyaga, viszont bromót egészen biztosan nem akarok szedni, csak ha már minden kötél szakad és nincs más választásom, errl nagyon sok rosszat olvastam mellékhatásokat illetően.

Remélem, Nálad bejön a barátcserje, egy próbát megér.

2017. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!