Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Külföldi munka mellett csinált...

Tóth Vicus kérdése:

Külföldi munka mellett csinált valaki lombik programot itthon?

Figyelt kérdés
Itthon olcsòbb,meg a nyelvet is beszèlem.

2017. máj. 4. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosítva vagy itthon is? Vagy magánban gondolod?
2017. máj. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Két helyen eleve nem lehet biztosítva... Így max a magán jöhet szóba. Az meg nem lesz sokkal olcsóbb, mint külföldön, hiszen ez esetben minden egyes vizsgálatot magán úton kell intézni
2017. máj. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Külföldön fízetem a bíztosítást, de Magyarországon le van adva a szükséges formanyomtatvány,így nem csak sürgösségileg tudom igénybe venni az orvosi kezeléseket.
2017. máj. 6. 22:55
 4/5 A kérdező kommentje:

Arra lennék kiváncsi,hogyan lehet összehozni munka mellett a programot.

Szabadságomat a cég adja ki,az összeset!!!

Esetleg valaki hasonló tapasztalatok?

Köszönöm

2017. máj. 6. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi Nemetországba csinaltuk a lombik programot tavaly augusztusban.Soha nem mennék haza meg akkor se ha a nyelvet nem tudnam(en veleményem) itt teljesen más nem kell eveket várnod nem a penz lehúzasról szól nekik hanem hogy segitsenek 100 szazalekosan meg voltam elegedve és sikerült is elsőre! most itt fekszenek az ágyikóban az ikreim nekünk 1000 euróba került ha tamogatasokat levonom!
2017. máj. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!