Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges hogy azért nem...

Lehetséges hogy azért nem esek teherbe, mert kisfiam mellé csak lányt tudok elképzelni, és rettegek, hogy mi van, ha fiú lesz megint? (3. gyereket nem vállalunk be)

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 21:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
49%
Szerintem semmi köze nincs hozzá
2017. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

En nem hiszem, hogy ezt a rettegest a spermiumok megerzik.......azok is teherbe esnek akik konkretan a teherbeesestol rettegnek!


Szoval nem, ez nem lehet ok.

2017. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Ettol fuggetlenul meg teherbe eshetnel, bar a gondolkodasod eleg gyerekes...
2017. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem elképzelhető, és nem azért, mert a spermiumok megérzik. A legjobb, amit tehetsz, hogy ráhagyod a sorsra, hogy fiatok lesz-e vagy lány, akármi is lesz, boldogok lesztek vele úgy, ahogy lesz, ne törődj a nemével.
2017. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
hehe, mi mindkétszer lányt akartunk. Most jön a 2. fiú. Teljesen mindegy, hogy mit csinálsz, szerencse kérdése az egész. Mi egy csomó praktikát követtünk, hogy lány legyen...
2017. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen lehet ez egy lelki gát.
2017. máj. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem valószinű, viszont ha tovább próbákoztok rendezd magadban ezt a kérdést, el kell tudnod fogadni, hogy 50-50% esély van a saját érdekedben, mert a rettegés azért nem normális. Ok, hogy szeretnél kislányt, én is így vagyok, 2 fiam van, gondolkodunk a 3.babán, mert nagyon szeretnénk kislányt is,de el kell tudni fogadni, hogy ebben nem mehetsz biztosra. A gyereked a gyereked lesz, akár lány, akár fiú.
2017. máj. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem, ha így lenne egy gyerekem sem lenne és mindkettő elsőre összejött 😹
2017. máj. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerős család. Jól élnek, anyagilag bebiztosították már akár az unokákat is, mindig is sok gyereket akartak, anno azt mondták 4 a minimum. Emlékszem, amikor a 3. fiú után mondták, hogy most már meg nem állnak egy lányig, utána ikrek születtek, fiúk természetesen. Most jön a 6. baba :D Kisfiú ő is, de már nem lesz több, mert anyuka 40. Múltkor kérdeztem, hogyha tutira lány lehetne a 7., bevállalná-e, de azt mondta már akkor sem és nagyon nevetett, hogy már rég elengedte ezt. Gondolj bele. Férjjel együtt 7 pasi. Kérdező! Képzeld el, hogy ténylegesen kisfiú lesz a másik is. Bízom benne, őt is ugyanúgy fogadnád, hiszen borzasztó személyiség-torzulásokat, komplexusokat tud egy gyerekben okozni a későbbiek során, a soha ki nem mondott csalódás, az, hogy olyan elvárásnak kellett volna megfelelnie, aminek önhibáján kívül sosem tudott. Nálatok gondolom nem ez lesz, mert elég felnőttek vagytok már a kérdéshez. Tapasztalni minden félét. Az a kedvencem, amikor más neműnek várt gyereket később piszkál, csalódottan kezel az egyik (vagy mindkét szülő), mikor csalódáat konkrétam majdhogynem egyedül az apa okozott (már ha valaki olyan ostoba, hogy bárkit is hibáztatni akar), ha már ragaszkodunk a biológiához, hiszen kizárólag rajta múlik a baba neme. Engedd ezt el a fenébe, aztán majd jön a baba ha jönni akar és újra terhesen remélem majd nálad érvénybe lép a szinte "közhelyszámba" menő mondat, miszerint "mindegy, hogy fiú,vagy lány lesz, csak egészséges legyen"! Még egy példa, ők tényleg csak távolabbi ismerős család nagymamám révén, katolikusok. 12 gyerek van, közülük mindösszesen egyetlen kislány. Lutri ez, az az igazság, rágörcsölni, praktikázni nincs értelme, mert ha a fene fenét eszik sem lehet módosítani azon az 50-50 %-on.
2017. máj. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!!!! El sem hiszem, hogy mindenki komolyan vette a kérdésemet, és normálisan válaszolt rá, nem pedig leugatta a fejem. Pozitív csalódás! Mégegyszer köszönöm nektek!!
2017. máj. 7. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!