Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magas ösztraidol szint okozhat...

Magas ösztraidol szint okozhat meddőséget?

Figyelt kérdés
A masik kerdesem.. nem akarok kettot kiirni.. spermavizsgálatot lehet magánúton kerni? Vagy nogyogyasz tud adni ha kérünk? 9 hónapja próbálkoztunk terhes lettem de elhalt 5 hetes kor körül..most újra próbálkozunk
2017. máj. 9. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Rettenet nehéz volt rákeresni a Google-ben erre: "magas ösztraidol szint meddőség".

Nyilván ha nem lenne ENNYIRE bonyolult dolog, és nem kellenének hozzá különleges képességek, te is megtetted volna, és akkor már órákkal ezelőtt megkaptad volna a választ. Mondjuk innen:

[link]


Hasonlóképpen javaslom, hogy írd be a Google-be, hogy "spermavizsgálat magánúton" + a város nevét, ahol éltek, és azonnal telefonálhaszt is nekik.

2017. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor minek van ez az oldal ha nem kerdezhetek?

... komolyan mondom fertelem amit egyesek muvelnek... talán mert munkában voltam, mire hazaertem kaptam volna erdemleges valaszt

De sajna csalodtam.;) a masik h beirtam de a mi varosunkban semmi erdemlegeset nem ad ki. Csak a kórházat... szval mindegy.

Én kérek elnézest h a GyK-n kerdezni merészeltem. .. hmm.:)

2017. máj. 9. 17:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdező ne is foglalkozz az elsővel, magas ösztradiol igen okozhat t meddőséget, ha jol tudom petefészek kimerülést jelent de nem vagyok benne biztos, nekem pl kicsit alacsony, a hormonokban elég MÁR EGY PICI ELTÉRÉS és már fel is lép a teherbeesési probléma, spermavizsgálatot szerintem felesleges pénzkidobás magánuton végeztetni, nőgyógyászhoz elmész elmondod mi a problémád ad beutalot a párodnak az urologiára, ő pedig a laborba és ennyi
2017. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen. :)

Remelem megtaláljuk a problémát.

Akkor megemlitem az orvosomnak hátha tud adni beutalót. De úgy tudom az adhat , aki meddőséggel is foglalkozik. Szval bepróbálkozok nála. Koszi mégegyszer.:)

Pékimerulesem csak nincs mindig van 2-3 tuszom!

2017. máj. 9. 19:15
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen igazad van, kérdező, fertelem, hogy egyesek segíteni próbálnak. :)
2017. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mivel? H belinkelnek valamit? Bassz*s .. mi a ... nek van ez az oldal? Engem tapasztalat erdekel.. mert neten utána nezhetek én de 5 helyen 8 félét írnak. Én kérek elnezest mégegyszer..:) kedves utolsó válaszadó. Mellesleg minek kell OFFolni? Nincs jobb dolgod?

Hát ja! Gondolom nincs, akkor nem engem piszkálnál. Szánalmas ez az oldal ..az emberek 90% ilyen.;)

2017. máj. 9. 21:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! A magas ösztrogén szint okozhat meddőséget, többek között gátolja a beágyazódást, mert elnyomja a progeszteront ami olyankor kell. Nekem ciszta miatt volt, amikor azt eltávolították sikerült tehetbe esnem.
2017. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Cisztám nekemis van gyakran, de mindig felszivodik. Egyebkent magas ö.szint miatt halhatott el most a magzat? Vagy ha olyan magas lenne be sem ágyazódik ? 5+nál vesztettük el
2017. máj. 10. 13:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos azt nem tudom hogy azért halhatott- e el, de van akinek 12 hétig szednie kell a progeszteron pótlást azért, hogy a baba megmaradjon.
2017. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hat a progin nem múlt..mert tuszorepitől szedem mindig a napi 3x1 utrot!:))
2017. máj. 11. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!