BMC vel kapcsolatban mik a tapasztalatok? Olyan szempontból kérdezem hogy sikerülte teherbeesni? Mennyi idő alatt a kezeléstől számítva? (szentiványi drnál vagyok) megbeszélésre várok (lombik, inszem nem érdekel)

Figyelt kérdés

2017. máj. 17. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Az egyik legrosszabb meddőségi. Annál csak a Forgách rosszabb.
2017. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van tapasztalatod? Ha igen megosztanád? Nődokim ide irányitott... Magánra nem tellik be kell érnem ezzel, esetleg valakinek jó tapasztalat?
2017. máj. 19. 09:36
 3/6 anonim ***** válasza:

En is csak rosszakat hallottam rola. Ismerosomek oda jartak. 2 lombikjuk volt ott sikertelenul, atmentek a kaaliba tb tamogatottra es voila, ott az elso kapasbol sikerult. Masik ismerosom mind az 5 lombikjat sajnos a bmc-re pazarolta.:(

Helyedben tuti nem mennek oda!

2017. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem viszont nagyon jó tapasztalatom van. Szentiványi volt a kezelőorvosom, most hozza járok terhesgondozásra. Nekem pl a Kaaliban és a SOTE ARO-n volt rossz tapasztalatom.
2017. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznak az alapproblémákkal csak tolják a lombikot.
2017. máj. 21. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi meg vagyunk elégedve a BMC-vel. Nekem Szűcs a dokim de Szentiványi is nagyon jó. Igaz, nem mindig kedvesek de túl vannak terhelve, ezt be kell látnunk. Lényegretörőek és tárgyilagosak. Mi kell még? Persze, tudom, gyereket csinálni.... amit orvosilag tudnak, megteszenek. A többi a te szervezeteden és a szerencsén múlik! Sok sikert! :)
2017. máj. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!