Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az alábbi görbét megnéznétek?

Az alábbi görbét megnéznétek?

Figyelt kérdés

[link]


A mensi előtti 5-6 nap barnázás és egyéb tünetek is progeszteronhiányra utalt az elmúlt hónapokban. Jövő hónapban megyek is dokihoz, remélem kiír 3. és 21. napi hormonsort. Viszont nekem ez a görbe nem tűnik rossznak.... Szerintetek? 2 hónapja kenem a 12.-30.napig a Womens ceramet 3x naponta.



2017. máj. 18. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a görbe tényleg nem rossz, bár egy picit alacsony a hőmérsékleted. Szájban vagy hónaljban méred?

Ha szájban is 36 alá megy a hőd akkor esetleg pajzsmirigy problémád lehet esetleg azt is nézzék meg.

2017. máj. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy probléma van, kezelt, 3 hónapja 0,83 most 1,3 lett a TSHm. Mindig is ennyi volt az alaphőm, az első terhességemnél is, szerintem ez nálam rendben van. Szájban mérem egyébként. Mellette PCO és IR is van enyhén. Szóval kijutott a jóból, de szedek metet és elvileg most minden rendben van a barnázásokon kívül, ami szerintem hormonproblémára utal. De bízom benne, hogy összejött a kistesó is :)
2017. máj. 18. 09:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Amit kifelejtettem a kérdésből, hogy a fertilityfriend ugyanezekkel az adatokkal 36.0-ra tette az alaphőt. Az ovut ugyanoda tette. Melyik jobb szerintetek, minek hihetek jobban?
2017. máj. 18. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!