Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt tabletta szedése...

Clostilbegyt tabletta szedése után kinek sikerült azonnal teherbe esni?

Figyelt kérdés
ma jött meg a menzeszem és a 3.naptól kell szednem napi 1 szemet 5 napon át. pozitív tapasztalatokra lennék kiváncsi,úgy bízom benne hogy igy sikerül végre a baba :)
2017. máj. 19. 09:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első hónapban sikerült ahogy elkezdtem szedni.

Mondjuk nekem a második naptól kellett napi 1 szem 5 napig. Nekem nagyon rendszertelen elhúzódó ciklusaim voltak, nem volt peteérésem, ettől meg úgy látszik lett, nemsokára megszületik :)

2017. máj. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

nagyon gratulálok neked :) És kitartás nemsokára a karodban tarthatod a kisbabád :)


az igazság az,hogy nekem totál rendszeres a ciklusom. és elvileg peteérésem és ovum is van. valamiért mégsem sikerül a baba 11 hónapja :(

2017. máj. 19. 09:46
 3/37 A kérdező kommentje:
ja és a párom is volt sperma vizsgálaton szuper eredményei lettek. szóval nem értjük miért nem akar jönni a teso akit ugy várunk :(
2017. máj. 19. 09:47
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a második clostys hónap volt sikeres. Most lesz egy éves a kisfiam :)
2017. máj. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
De ha van peteérésed, akkor miért peteérés serkentőt ad a doki? Nem lehet, hogy el van záródva a petevezetéked? Vagy progeszteron hiány miatt nem tud megtapadni a baba? Vagy immunológiai a probléma? Milyen vizsgálatok voltak? Átjárhatósági? Endokrinológiai? Immunológiai? Vagy csak felírta a mezei nőgyógyász? Ha van bizonyított peteérés, akkor nem kellene ész nélkül clostit adni. Olcsó gyógyszer és sokszor segít, de bajt is okozhat és feleslegesen nem szabadna szedni.
2017. máj. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
3.és 21. napi volt 2x és kétszer figyeltük van a peteérés mert a doki sok apró tüszőt látott és pcos ra gyanakodott. azóta se mondta hogy van akkor pcos em van sem,de gondolom ha van ovum akkor nincs. vagy nem jól tudom? átjárhatósági még nem volt. az lesz a következő ha igyse sikerül a baba :/
2017. máj. 19. 09:58
 7/37 A kérdező kommentje:
progim egyik hónapban 30 másikban 41 nmol/l volt amikor nézték. nem valami magas tudom,de azért nem is olyan vészesen alacsony
2017. máj. 19. 09:59
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha pcos vagy, akkor meg végképp nem kellene clostit adni, amíg az nincs tisztázva. Terheléses cukor és inzulinvizsgálat volt? És a closti mellett behív nagyjából 2 naponta uh-ra a doki?
2017. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
igen lesz uh-n követve hogy hogy alakulok. nem voltam cukorterhelésen.
2017. máj. 19. 10:01
 10/37 anonim ***** válasza:
77%
Nekem azt mondta a doki, ha nem sikerül a colstyval akkor petevezetés átjárhatóságot kéne nézni.
2017. máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!