Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megtermékenyülést segítő,...

Megtermékenyülést segítő, (pre-seed) síkosítóról vélemények tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sikerült a segítségével teherbeesni? Mennyi próbálkozás után?

2017. máj. 22. 17:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
conceive plus-t használtunk, kb uaz sztem a kettő. nekünk nem segített, ahhoz kevés volt a spermiumszáma a páromnak. de jó móka. ha ez számít.
2017. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod, én adok ennek egy esélyt, páromnak 100millió a spermaszáma.... MÉG VALAKI? Tapasztalat? Valami?
2017. máj. 22. 17:37
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez humbug.
2017. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
:) #1 vagyok. Wao gratulálok neki:) Nekünk 7milla volt :D Amúgy azóta összejött de nálunk ott kellett javítani a dolgon. Én jókat olvastam akkoriban erről, szerintem ha van mi ússzon benne akkor használ, főleg ha az ember hisz benne. Hja és már kezd derengeni hogy miért a conceive plus lett és miért nem a pre-seed anno a választás nálunk, mert a conceive plus az egy nagy tubusban van a másik meg sok kicsiben. Szerintem próbáljátok ki!
2017. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudni h ez segitett vagy sem mert nem voltunk kivizsgalason még csak peterres kovetésen! Parom szedte a cinket aztan a fer14 et de epphogy elkezdte a fer14-et sikerult is. Akkor mar 8 honapja probalkoztunk,es akkor probaltuk ki eloszor a pre seed sikositot. Akkor használtam amikor pozi volt az LH teszt meg elotte 2 nappal!:-)


Szval ezt senki nem tudja megmondani h tenyelegesen segit vagy sem. Nekem egy lombikos anyuka ajanlotta mert arra vartak de aztan ratalált erre, es nem kellett a lombik. Pedig a huvelysavasságával nem volt baja. Hanem a párja spermái voltak gyérek!!:-)

2017. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

4# kinek mi. En orulok h az ampullásat vettem! 8db van benne havi 2 dbot hasznalunk el ( elozo vagyok akinek sikerult vegul elment a baba es ujra hasznaljuk most)


Nagyon jo mert ugye ezt felkell juttatni huvelybe es kb nemis erzed ha valamit feltettél. A tubusosbol meg nemtudom h helyeznem fel elotte 20perccel h ki se follyon!:)

5voltam

2017. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig tudtam mikor volt peteérésem + emellé a gyenge spermaeredmény miatt nem lett volna gazdaságos a kis kiszerelés, mert kicsit több alkalommal használtuk egy hónapban, mint kettő. Egyébként mi kaptunk hozzá ilyen applikátort, de nekem nem rémlik h ennyivel előtte kellett vna feljutattni, elég rég volt. De könnyen meg tudtuk oldani.

Tényleg mindegy sztem melyik meg kinek mi a jó, ez kb annyira mindegy, mint az hogy ki milyen pózban szereti.

:) mi majd ha megint szeretnénk még babát fogunk ilyet használni mert pozitív álmény volt és én továbbra is hiszek benne.

2017. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát csajok nagyon köszönöm a kommenteket, iszom a cickát palástfűt, barátcserje, és ma érkezett meg a síkosító gél én ilyen csomagban rendeltem van benne ovu teszt, 7applikátor megtöltve, plusz 3 applikátor a hüvely helyreállítására, hát nem agyon bízok benne csajok, ha van még valaki nagyon szivesen olvasom a véleményeket :-)
2017. máj. 22. 19:07
 9/19 A kérdező kommentje:
Elvileg vasárnap lesz ovum, de majd a teszt megmondja pontosan, hát kíváncsi leszek, ha érdekel titeket akkor. Majd megirom mi lett
2017. máj. 22. 19:33
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem az ára érdekelne és h honnan rendelted ?
2017. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!