Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit tehetnénk még? Nagyon...

Mit tehetnénk még? Nagyon elvagyok keseredve

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 éve nem jön a baba és mostmár teljesen reménytvesztettek vagyunk :( Párommal voltunk spermavizsgálaton, kisfokú herevisszér tágulata van de a termékenységét nem befolyásolja, 25 millió jól mozognak teljesen rendben van. Én voltam 5.és 21. napi vérvételen az eredményeim jók lettek, mennem kell még ultrahangos peteérés vizsgàlatra és cukorterhelésre. Sajnos mostmár nagyon kétsegbe vagyok esve egyszerűen nem tudom elképzelni sem már, hogy gyerekünk lesz :'( A szívem szakad meg, úgy érzem képtelen vagyok rá.. :( 10 éve vagyunk együtt 4 évig megszakítással ( nem estem.teherbe akkor sem, bár lehet ügyes volt a párom ) 3 év alatt egyszer estem teherbe, kémiai terhesség volt, pàr nap késés pozi tesztek aztàn megjött. Tudnátok pár biztató szót mondani? Sorstársaimmal szívesen beszélgetnék.
2017. máj. 24. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha az uh és terheléses cukor és inzulin is jó lesz, akkor jön a petevezeték átjárhatósági vizsgálat. Elmehettek immunológiai kivizsgálásra is, sokszor ott derül ki, hogy gond van, de könnyen kezelhető. Csinálni kell és keresni a megoldást, és próbálkozni. Miért vártatok egyébként eddig?
2017. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Hogy-hogy mit tehetnél még? Szinte még semmit sem csináltál. Rengeteg vizsgálati lehetőség van még, végig kell járni az utat, megtalálni mi a probléma és majd azon segítenek.
2017. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Privátban írtam.
2017. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Fu én detto ugyanez vagyok mintha magamat hallanám.... Ha van kedved írj privit én is szivesen beszélnék sorstársakkal.... :-)
2017. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem akkor jött össze a kisbabám, amikor a rosszindulatú főnökömet jóra cserélték. Nem állítom, hogy mindenkinek ilyen gondja van, de azt igen, hogy a lelkiállapot nagyban befolyásolja a termékenységet. Megértelek. Tisztára kivoltam már, nem érdekelt semmi más, a munkahelyi wc-ben is tesztelgettem, vártam mikor nyit a dm, célirányos aktusok, napra lebontva, mindent betartva, babaváró teacsomag, ovu-tesztek, hőmérőzés, újabb hónap, újabb csalódás.. Aztán megnyugodtam. A fél karomat odaadtam volna érte.
2017. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :) Igen, sajnos nekem is vannak lelki dolgok amik állítólag gátolhatják, de ez már másik téma.. 2 hozzászóló aki teljesen egyetértetr velem valaki lepontozta nem értem miért 😞
2017. máj. 24. 21:05
 7/11 A kérdező kommentje:
1-es :) Az első egy évben, szinte már betegesen rágörcsöltem a témára, csak errol tudtam beszelni, minden honapban halomnyi teszteket csinaltam forgattam jobbra balra hátha ott a 2.csík, sírtam amikor megjött, borzaszto volt, belattam, hogy ez nem normalis es valtoztatnom kell, uj melohelyem lett, es kicsit felretettem ezt a dolgot megprobaltam massal foglalkozni ez tartott kb fel evig, de azert az agyamban ott motoszkalt, hogy na most biztos igen mert nem vagyok annyira a teman. Ezutan a parom lab es heretáji fajdalomra panaszkodott elmentem.dokihoz ott kiderult hogy sérve van, amit fent is leirtam, amig eljutottunk spermavizsgalatra azt hittem.megoszulok az idessegtol. Azutan kikoltoztunk Nemetorszagba itt most fel ev ezelott sikerult vegre talalnunk egy lelkiismeretes jo dokit aki elvegezte ezeket a vizsgalatokat es utbaigazit majd, hogy hogyan tovabb. :) A kozeljovoben megyunk haza latogatoba es kontroll lesz a paromnak. Lehet rosszabodott az allapota az az oka a.sikertelensegnek, 1 evvel ezelott meg nem.kellett muteni, gyogyszereket es vitaminokat kapott, aztan majd kiderul,hogy most.mivan...
2017. máj. 24. 21:16
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Neha a par ket tagja gwnetikailag nem illik ossze es ezert nem jon a baba.

Nem szabad eroltetni a gyerekaldast.

Ha nem talalnak szervi okot akkor varjatok a lombikkal mindenkeppen

2017. máj. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Tudom, hogy kegyetlenül hangzik, amit a kettes írt, de igaza van. Nagyon az út elején jártok még. Ezek a vizsgálatok a legalapabb vizsgálatok. Mindenképpen kell új spermiogramm, aztán terheléses cukor és inzulin. Tsh-t néztek? Mennyi lett? T3, T4 és AntiTPO is lett vizsgálva? Aztán ott van az átjárhatósági is. 3 év sikertelenség után nem is értem, hogyan nem merült fel a lehetőség. Immunológiára is érdemes elmenni (pl.: aps, lisztérzékenység, autoimmun pajszmirigy betegség, spermium elleni antitest meghatározás). És ha ezek megvannak, akkor utána jöhet az inszemináció vagy a lombik. Úgyhogy nem elkeseredni kell, hanem menni és csinálni. Ha már most sorstársakat keresel és eltemeted magatokat, akkor ez az út nagyon nehéz lesz vagy éppen végig sem tudtok menni rajta. El kell dönteni, hogy tényleg akarjátok-e, és belevágtok minden nehézség, fájdalom és anyagi vonzata ellenére vagy sem. Máshogy sajnos nem lehet. Fel a fejjel! Nem szabad keseregni, mert az nem visz előre! Néha egy kicsit ki kell engedni a gőzt, sírni, de önmagában nem ezek a negatív érzések kell, hogy belengjék a mindennapjaitokat. Ott vagytok egymásnak, szeretitek egymást, éljétek az életetek és közben végeztessétek a vizsgálatokat.
2017. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia mi 4 èvet vàrtunk rà ugyana azt éreztem amit te,vègigcsinàltunk a létezö összes vizsgálatot.Három inszemináciot.Elmentem egy uj dokihoz aki nézetett vas és folsav szintet,kiderűl hogy irto alacsony mindekettő,pedig a folsavat szedtem már a vv alatt is.Irt fel vas tabletàt +megemelte a folsav adagomat.Még abban a honapban pozitiv lett a tesztem,alig akartam elhinni.Elöször azthittem a teszt rossz😊😊Fel a fejjel mert bizony teis anyuka leszel,a leirtak alapjàn akkor mèg nincs is meg az ősszes vizsgálat?Àtjárhatosàgi vizsgálat volt?
2017. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!