Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem jött meg a menstruációm,...

Nem jött meg a menstruációm, hiába kaptam gyógyszert. Inszeminációnk lenne. Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Mi jön ezután? Másik gyógyszert adnak? Vagy mi lesz? Ennyi volt?
2017. máj. 30. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a problémátok és milyen gyógyszert kaptál?
2017. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs peteérésem, ritkán menstruálok, de akkor extrém hosszú ideig. Az okára nem jöttek rá. Novynettet kaptam (fogamzásgátló). Egyszerűen nem értem. És persze dokit telefonon nem lehet elérni, menjünk el személyesen (110 km a meddőségi centrum), jövő hétre adtak is időpontot. Addig meg idegeskedjek.
2017. máj. 30. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Aha... nem létező peteérésre fog.gátló...

Szerintem válts orvost!

2017. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én olyan dokit keresnék aki a bajt megkeresi, mert így semmi értelme.
2017. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Seezmi válasza:
Ha nincs peteérés, arra Clostilbegytet szoktak adni, én is azt kaptam plussz Norcolutot mert nekem sem jött meg rendesen!
2017. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!