Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hőmérőzés kerdés? Tapasztaltak...

Hőmérőzés kerdés? Tapasztaltak irjatok?!

Figyelt kérdés

Szeretnem vezetni a hőmet , ugy tudom abbol kiderul van-e pé és mikor es megrepedt-e a tuszo , meg hány napos a luteális szakasz.

Szednem kell utrot peteeres utan de nem szeretnék már ovutesztekre kolteni. Neten veszem altalaban de igyis eléh beloluk. Szval váltanék az ingyenes hőmérésre


A nagy kérdés.

Hogy nez ki a homerseklet alapjan amikor tuszorepedes van ovulációm van.

Hogy alakul egy szep hogorbe?


2017. jún. 10. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol és mikor méred?
2017. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

babatervezok.otthona.net/a-goerbe-vezetese.html


babatervezok.otthona.net/hoemerseklet-alakulasa.html


Ebben minden benne van, amit tudnod kell.

2017. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szájban mérem csipogas utan meg 3 percig 8:15 kor kelunk. Neha 8:30 vasarnap
2017. jún. 10. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hőmérőztem míg terhes nem lettem, szóval van tapasztalatom.

A legjobb hüvelyben mérni 5 percen keresztül még ágyban fekve ébredés után, nekem ez mindig jól mutatta a hőmet. Ciklus közben viszont nem szabad módszert váltani, hogy hol méred, csakis új ciklussal.

Ha megemelkedik a hőd akkor előtte való nap volt az ovulációd és akkor kezdheted az utrot.

Érdemes mellé figyelned a méhnyaknyákod állapotát, minden naphoz felírni, hogy mit tapasztalsz (menstruációtól ovuig főleg). Nem feltétlen kell felnyúlni, elég tiszta wc papírral megtörölni a hüvelybemenetet és megnézni. A saját tapasztalataid alapján a 2 módszerrel könnyen megismerheted a ciklusod pár hónap alatt.

Esetleg középidős fájdalmat figyelheted még, ha neked van.

2017. jún. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4# enis igy gondoltam. De nekem eddig egyszer volt termekeny nyakom. De pém van voltan követesen. A dokinő szerint ez nem baj nem mindenkinek van es igyis sikerulhet. Sikerult is csak elhalt az a terhesség.:(

Koszi a tippeket es a valaszt.:)

2017. jún. 11. 09:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, össze fog jönni a baba neked is.

Nekem pont akkor nem volt olyan termékeny nyákom mint máskor, amikor sikerült teherbe esni. Mindig magadhoz képest kell ezt viszonyítanod egyébként, lehet a mennyisége változik csak, nem feltétlen lesz tojásfehérje szerű.

2017. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem peteéréskoe inkább sok feher folyásom van 2 napig,de ilyn kocsonyás nem krémszerű. Bocsi h igy leírom. Eleg regóra figyelem magam kb másfél -2 éve☺ a nyák miatt nem aggódom
2017. jún. 11. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!