Szerintetek igy lehetek terhes, vagy varjunk meg, mert nem jonne ossze?

Figyelt kérdés
Problemam a kovetkezo:4evig fogamzasgatlot szedtem,amit kb 8honapja abbahagytam...akkor menstruacios gondjaim voltak,az akkori dokim azt javasolta szedjek ujra gyogyszert par honapra.(Nagyon rossz otlet volt!) szoval hazajottem Magyarorszagra(kulfoldon elek) csak azert,hogy beszeljek a regi itthoni dokimmal....Nem is voltam jol a gyogyszertol,ezert abba is hagytam(ennek 6honapja a honap vegen).Amikor a dokimhoz mentem akkor mar 2honapja nem jott meg abbahagyas utan.Adott egy "beallito" gyogyszert...En visszautaztam kulfoldre azota sem menstrualok...Lassan fel eve...Szeretnek gyereket,de nem hiszem,hogy igy lehet.Hamarosan jovok ujra haza a dokimhoz(kint elmentem,szerinte ez normalis no comment)...Nagyon ki vagyok,hogy mi van ha valami nagy gaz van,hogy lesz igy baba stb...Utalom azt aki azt mondta szedjem a fogamzasgatlot(vegig szar volt az egesz)de inkabb felek,hogy minden rendben van-e....Ha valakinek valami otlet,tapasztalat van ossza meg velem kerem. :(

2017. jún. 22. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Szia. Nincs nagy gaz csak nagyon megkutyult a foggátló... ilyenkor orulok h sosem szedtem!:(


Nincs semmi baj, a baratnom is igy jart aztan a ladyciklus nevu tea hozta rendbe, nem a gyogyszerek hive ezert elobb kiprobalta ezt meg az inofolicot is es vegul meg is jott neki :)


Egyebkent menj el a haziorvoshoz kerj hormonvervetelre beutalot pajzsmirigyre is. En is igy csinaltam, gyorsabb mint nodokihoz menni, szval amikor megvolt az eredmény akkor kértem ki a dokin velemenyet , aki megmondta h nincs peteérésem!!


A baratnom, aki úgy járt ,mint Te PCOS volt kezeltek es 3 honap utan babas lett. Csak igy nehez h alig vagy itthon

2017. jún. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Rákszűrés,vervetelek,hormon,pajzsmirigy mind rendben ezeket néztem már itt kint. Ezért aggódom megjobban.Foleg hogy próbálkozunk,de nem jött meg össze. :/ :)
2017. jún. 23. 10:29
 3/3 Manka68 ***** válasza:
88%
Terheléses cukor + inzulin vérvétel, és pajzsmirigy hormonok. Láttam hogy írtad, pm hormonok rendben, de ha olyan doki értékelte ki a leletedet, mint aki a fogamzásgátlót javasolta, akkor meg kéne mutatnod másik endokrinológusnak is. Ha a TSH-d nem 1 körüli, akkor az már jelez egy problémát, még ha határértéken belül is van, mert ami jó egy 50-60 éves férfinak, az nem jó érték egy babára vágyó nőnek. Nődokikhoz nem érdemes ilyen problémával menni, ők csak a tüneteket tudják kezelni, az pedig nem fog segíteni. Endokrinológus szakterülete ez, és abból sem mindegy melyikhez mész. :-( Ha mostanában nem jutsz el dokihoz, akkor érdemes megpróbálni a 160g ch diéta+sport+inofolic kombót, ezzel kárt nem okozol, legfeljebb nem segít, de legalább egészségesebb leszel. Ha a súlyod ideális, lehet több szénhidrátot is bevinni.
2017. jún. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!