Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Closty mellé baratcserje? Mik...

Closty mellé baratcserje? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2017. jún. 28. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne. Én szedem a premenst a closti mellé.

Annyit tudok, hogy ha pozi a teszt, akkor abba kell hagyni.

2017. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mellé? utána, nem?

a barátcserje a progi-szintet tolja, ha jól emlékszem. így csak akkor kezdeném szedni, ha TUTI túl vagyok a peteérésen.

2017. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. nem, a barátcserját egész hónapban lehet szedni, ciklustól függetlenül. legalábbis a premensnél így van. mensis panaszokra is jó, meg ciklusrendezésre is, nem csak a progitermelést segíti.
2017. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Closti mellett nem szabad. Nekem ezt mondta az endokrinologusom es a nődokim is
2017. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocsi, miért nem szabad?
2017. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Mert van akinek anélkul is megpiszkálja a ciklusát , marmint closti nélkül


2. A closti erzekenyen hat a hormonokra. Nem hormon de azokat stimulálja, igy a baratcserje bekavar, hosszabbithatja a ciklist vagy pecsetelni kezdesz, megkavarja vagy megakadályozza a szabályos peteeresr vagy egyáltalán a peteérést. Plusz a tuszorepedest is akadályozhatja. Nem szabad mindenki szedje sajnos.

2017. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért kérdezem, mert én szedem a premest 4-5 hónapja, nem kavarta meg a ciklust, viszont kevésbé görcsölök már.


UH-gal nyomon követnek, van peteérésem, tüszőrepedésem magától is. MÚlt hónapban kaptam clostit. nagyon megnőtt a tüsző, alig akart repedni, pedig kaptam injekciót is.


Akkor inkább ne szedjem a premenst? Félek, hogy ha abbahagyom, akkor bekavarhat, hogy abbahagyom. Inszemezünk. Ezért is parázok abbahagyni, mert nem akarok egy hónapot vagy kettőt csúszni emiatt.

2017. jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En sem tudtam magamtól. Mindenki más. Inkabb az orvosaitokat kerdezzetek meg sztem.:/
2017. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!