PCOS gyanú miatt kaptam vérvételre beutalót, de mikor kell mennem? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Mikor a doki mondta, hogy PCOS, kissé lefagytam, és nem emlékszem pontosan mit mondott. A ciklus 3. és 21. napján mondta a vérvételt, de Norculutot szedtem, hogy egyáltalán megjöjjön, de mivel a vérzés - ha jól gondolom -megvonásos, igy nem tudom, hogy most van-e értelme elmennem vagy a következő, remélhetőleg normális ciklusban kell menni a hormon vizsgálat miatt. Vagy azt most is tudják nézni?
2017. júl. 17. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Beveszed a norculutot, megjön, és a 3. napon kell menned. aztán a 21. napon. éppen így mondta az orvos is. Mit nem lehet ebben érteni?

Igen, van értelme elmenni, már ha szeretnél tovább lépni az ügyben, ha nem lenne értelme, az orvos (aki nem hülye, és ellentétben veled éveken át ezt tanulta, majd gondolom éveken át ezt dolgozta), nem írt volna ki hormonsor vérvételre.


Egyszerűen csináld azt, amit az orvos mondott, ha meg nem bízol meg benne, akkor válts orvost, ez ilyen egyszerű.

2017. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló! Köszönöm szépen a megtisztelő válaszod! Szeretnélek tájékoztatni, hogy egy szóval sem mondtam hogy az orvost hülyének tartom, sőt... Kérdeztem, hátha volt más is hasonló helyzetben. Nem voltam figyelmes az orvosnál mert teljesen lesokkolt a hír, és nem emlékszem pontosan mit mondott.
2017. júl. 17. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:

És mi honnan tudjuk, mit mondott az dokid?

Amúgy gondolom rajta van a leleten.

2017. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdésem, hogy mit mondott a doki. Nyilván ekkora hülyeséget nem kérdeznék. Arra lettem volna kiváncsi másnál volt-e hasonló eset. Tehát, hogy Norculut kúra utan kellett-e menni rögtön vérvizsgálatra. Vagy én értettem félre valamit. Leleten pedig nincs rajt. Ha rajt lenne nyílván nem kérdeznék. Arra viszont kíváncsi lennék, hogy miért kell kötekedni??
2017. júl. 17. 11:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne legyél már ennyire butácska.


Azért kaptad a norculut-ot, hogy megjöjjön, és így minél hamarabb legyen hormonsor.

Ha ezután a vérzés után nem lehetne menni vérvételre, eleve azt mondja az orvos, hogy várj, míg meg nem jön természetes módon, és utána menj vérvételre.


Mondjuk én a helyedben mennél terhelésesre is, mert a pcos hátterében az IR áll, és endokrinológushoz is foglaltatnék már most időpontot, mert baromira hosszú a várólista.


160 grammos diéta, mozgás, amit jó lenne elkezdeni minél hamarabb.

2017. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!