Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák

A kérdés

Lehetek terhes?

Sziasztok. A ciklusom 9.-8. (nemtudom pontosan) napján voltam együtt a barátommal és nem védekeztünk. Úgy tudom az ovuláció a 14.napon történik szóval elméletben nem voltam termékeny. Szerintetek mennyi az esély arra, hogy teherbe essek így is?

07-17 16:12  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Milyen hosszúak a ciklusaid, mert nem feltétlen a 14napon van ovu. Plusz azért a katonák egy darabig életképesek odabent.

Szóval esély az van rá, ha nem is annyi mint középidőben.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 07-17 16:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

28-30 napos a ciklusom

# 2/5Időpont 07-17 16:53 Privát üzenet
Akkor sem 100% az esély, ha pont peteérésed volt. Ehez képest kisebb az esélye.
Kérdés, hogy téged mennyire fog vigasztalni, mikor pozitív a teszt, hogy mindössze 15% esélyed volt erre, statisztikailag.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 07-17 16:59 Privát üzenet
Komolyan nem értem, miért ennyire sötétek a tinik manapság...

Nagyon érdekes, én is voltam 17 éves, meg még sokan mások is, és igen, mi is szexeltünk, de védekezéssel!

Ennyit nem lehet felfogni, hogy használjatok gumit?
Igen, teherbe lehet esni középidő előtt is, ráadásul gumi nélkül még egy jó kis nemi betegségre is esélyesen indulsz.

Nem vagyok öreg, 30 vagyok, szóval nem volt olyan régen a gimi, de ha emlékeim nem csalnak, minden osztálytársamnak volt annyi esze, hogy védekezzen.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 07-18 08:16 Privát üzenet
Visszaszamolva en a menstruaciom utani 8-10. napon estem teherbe. Szoval lehetseges!!

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 07-18 19:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
10napig szedtem doxycylint es a parom is majd a 11napon egyut voltunk es belem elvezett es fog. Gatlot szedek amit legyengit a gyogyszer lehetek terhes? De 20an megjott majd ujbol..
LEhetek szerintetek terhes?
Szerintetek igy lehetek terhes, vagy varjunk meg, mert nem jonne ossze?
Lehetek szerintetek valaha terhes PCOS-el?
Clostilbegyt +Utrogesran kúra után, még nm jött meg. Teszt negativ, lehetek terhes?
Hiszteroszkópia műtétem volt 3 hete, kb másfél hét után már együtt voltunk. Megvan rá az esély hogy terhes lehetek?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu