Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A ciklusom 9.-8. (nemtudom pontosan) napján voltam együtt a barátommal és nem védekeztünk. Úgy tudom az ovuláció a 14.napon történik szóval elméletben nem voltam termékeny. Szerintetek mennyi az esély arra, hogy teherbe essek így is?
2017. júl. 17. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hosszúak a ciklusaid, mert nem feltétlen a 14napon van ovu. Plusz azért a katonák egy darabig életképesek odabent.


Szóval esély az van rá, ha nem is annyi mint középidőben.

2017. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
28-30 napos a ciklusom
2017. júl. 17. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sem 100% az esély, ha pont peteérésed volt. Ehez képest kisebb az esélye.

Kérdés, hogy téged mennyire fog vigasztalni, mikor pozitív a teszt, hogy mindössze 15% esélyed volt erre, statisztikailag.

2017. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem, miért ennyire sötétek a tinik manapság...


Nagyon érdekes, én is voltam 17 éves, meg még sokan mások is, és igen, mi is szexeltünk, de védekezéssel!


Ennyit nem lehet felfogni, hogy használjatok gumit?

Igen, teherbe lehet esni középidő előtt is, ráadásul gumi nélkül még egy jó kis nemi betegségre is esélyesen indulsz.


Nem vagyok öreg, 30 vagyok, szóval nem volt olyan régen a gimi, de ha emlékeim nem csalnak, minden osztálytársamnak volt annyi esze, hogy védekezzen.

2017. júl. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Visszaszamolva en a menstruaciom utani 8-10. napon estem teherbe. Szoval lehetseges!!
2017. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!