Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek milyen mellékhatásokat...

Halexa0101 kérdése:

Kinek milyen mellékhatásokat és milyen tünetek okozott? Akinek megjött mellette az rendesen vérzet, mint nélküle?

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 20:27
 1/6 A kérdező kommentje:

***UTROGESTAN***

Bocsi ez lemaradt.

2017. júl. 21. 20:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Elotte par nappal fajt a mellem pedig amugy sose. Mas nem volt
2017. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
terhesség alatt az első két hónapban megjött mindig.. katasztrófa volt.mindig azt hittem elveteltem..gorcsoltem.barnas verzes volt.masodik alkalomnal mar utrogesztant kaptam.minden rendben volt.
2017. júl. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma szedem 10. napja. Eddig semmi bajom nem volt. Viszont tegnap előtt reggel rózsaszínes folyásom volt de csak wcpapiron lehetet látni, délután világos barna folyásom volt, amit csak szintén wc papíron láttam. Ma reggel enyhe pirosas barnás volt. 2 napja enyhén, de a méhemnél húzódást érzék és öklendeztem most reggel mikor párom befújta magát. Viszont negatív a tesztem. Mi lehet velem? Van valami ötletetek? Szedem az utrot napi 2x1et. IRes vagyok.
2017. júl. 22. 07:49
 5/6 anonim válasza:
Szia. Igaz én is terhesség alatt szedtem az elején,és nekem borzasztó hányingerem volt tőle,étvágyam meg nem igazán.pedig a terhességtől magától nem voltam rosszul.
2017. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolso ezzel en is igy vagyok most..:( 1#
2017. júl. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!