Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » MASTODYNON belsőleges oldatos...

Luna20120323 kérdése:

MASTODYNON belsőleges oldatos cseppről mit lehet tudni, mennyi idő alatt hat és milyen hatásai vannak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi néhány hónapban 2 hétig volt meg a menstruációm..gyerek még mindig sehol..az orvosom javaslatára váltottam ki ezt a cseppet...nem tudom,hogy mikortól érezhető a hatása?És tégleg segitségül lesz a baba ügyben? Még csak 5 napja szedem 3×15 cseppet és azt tapasztalom hogy most még korábban jött meg...4én múlt el és ma megint pecsételek..ez már a cseppek hatása?

2017. júl. 22. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon érdekel! Nekem progeszteron hiányra javasolta valaki de nem tudom mennyire hatásos. De nagyon sok jót olvastam róla! Nekem azt mondták reggel este 30 cseppet kell.
2017. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most tartok a szedésénél ott, hogy az első mensruáciomon túl vagyok..elötte egy héttel már pecsételtem de most az is elmaradt és 7 nap helyet 4 napig tartott a vérzésem ..kezdetnek ez jónak tünik.. 😊
2017. júl. 31. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szedem egy ideje és a mellfájdalmam elmúlt! Nagyon durva progeszteron hiányom volt és magas volt a prolaktinom is és mindkettő értékem csakis ettől, más terápia alkalmazása nélkül helyreállt.
2017. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!