Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Digitális clearblue OVULÁCIÓS...

Digitális clearblue OVULÁCIÓS tesztet kell használnom de nagyon furcsa. Hogyan működik?

Figyelt kérdés
Elvileg nem használható a benne lévő tesztcsík arra hogy erősödést figyeljünk vele. Viszont erősödik. Egyáltalán milyen elven működik? A csík erősségét érzékeli vagy hogyan? 13.napon még nega closty mellett pedig van 2 tüszőm. Doki szerint repedni fog magától. Volt olyan akinek nem jött be ez a fajta teszt?
2017. aug. 15. 08:27
 1/7 Norman Bates ***** válasza:

Szia, en is clearblue ovulacios tesztet hasznaltam. A 'dual hormon indicator' . Nincs benne semmi bonyolult, a csik erossege nem szamkt semmit a digitalis tesztekben.

Beleteszed a leolvasoba a csikkt azzal az oldallaal, hogy a ket haromszog alaku jel egymas mellett legyen.

Reggeli elso vizelet kell hozza. Ha ures karika akkor meg semmi, ha villgo smiley akkor kozel jarsz, es amikor ott marad a smiley 48 orara, akkor van az lh csucsod.

Ha az olcsobb fajtat hasznalod ( rozsaszin lh-t nez, a dragabb lila osztrogent is nez), nem lesz villogo smiley, csak ures karika es smiley ami ott marad.

Mi nem egyertelmu? Rapisilsz es latod, hogy mi van a kijelzon, ne nezegsd a csikokat.

Nekem osszejott vele a baba.

2017. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Annyi a furcsa hogy a teszt szerint még semmi. A doki uh alapján azt mondta 2 napon belül pé lesz. Tojásfehérjés nyák megvan és szurkálnak a petefészkeim. Ezért nem értem.

Létezik hogy nem mutatja valamiért?

2017. aug. 15. 14:58
 3/7 Norman Bates ***** válasza:

Rozsaszin vagy lila van neked? A rozsaszin (olcsobb) ures kor marad amig nincs lh csucs. A lila villogo arc, ha kozel jarsz es az allando arc ha lh csucs van.

Mindket esetben ha lh csucs van akkor 48 orat ottmarad.

Nekem bevalt, osszejott vele a baba.

2017. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fura. Ugyanolyan erőssegű sima lh teszten már lh csúcsnál vagyok a digi meg még mindig negatív.
2017. aug. 16. 06:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Rózsaszín van. Nem villog.
2017. aug. 16. 06:30
 6/7 Norman Bates ***** válasza:
Hat a rozsaszint azt pont ezert nem szeretem, nyilvan kozel jarsz, de meg nem lh csucs. Reggeli elso vizeletet hasznalsz?
2017. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

Milyen a lila? Nem lelek olyat, de váltanak rá rózsaszínről. Milyen egyéb ovutesztet használtautók/használtam? Köszi előre is!

2023. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!