Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tudnatok nekem bovebb felvilag...

Momoka 2002 kérdése:

Tudnatok nekem bovebb felvilagositast adni az ANTI D injekciorol?

Figyelt kérdés

A verkepem A negativ. Van egy lanyom 15 eves o mar A pozitivval szuletett az apja utan. Szules utan megkaptam az anti

d-t, de most volt 2 vetelesem is, azutan nem kellett volna? Ezt nekem kell figyelnem vagy az orvosnak? Van mas is esetleg tobb szules utan negativ vercsoportal?neki mik a tapasztalatai?



2017. szept. 6. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem volt vetélésem kétszer is és mind a kétszer kaptam antiD szurit a műszeres befejezések után.

Szültem is kétszer és a szülések után, még aznap meg is kaptam a szurit.Én - a párom +

Terhesség közben is figyelték vérből, hogy minden rendben van.

2017. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivan,ha most nem kaptam, mi tortenik a kov. terhessegnel?
2017. szept. 6. 10:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Korai vetélésnél kicsi az esélye az immunizációnak, de egyébként rutinból és biztonságból szoktak adni. A helyedben kérnék egy ellenanyagszűrést, valószínűleg nem lesznek antitestek a véredben. Ha igen, akkor is általában enyhe problémák lehetségesek, pl. a gyerek kicsit jobban besárgulás (nyilván ez sem jó, de nem kell frászt kapni).


Nagy mennyiségű ellenanyagnál lehetnek súlyos problémák.

2017. szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Kellett volna vetélés után is kapnod, nekem műszeres befejezés volt,természetesen vettek tőlem vért vércsoport meghatározásra is és utána kaptam szurit. Ha ilyen nem történt és haza küldtek azzal,hogy majd megoldja a természet és ha bajod van akkor gyere vissza..nah olyankor jelezni kell,hogy negatív vagy és akkor elfogják mondani,hogy majd mikor gyere vissza.

Amúgy ha már így jártál sincs nagy gond...nem tudom anno,hogy volt neked,de nekem 4 alkalommal nézték az összes gyereknél az ellenanyag szintet és ha termelsz ellenanyagot akkor arra már sok megoldás van

2017. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen volt spontán vetélésem. Nem kaptam anti D injekciót
2017. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolso Rh - vagy? Volt azota terhesseged?
2017. szept. 6. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!