Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki tapasztalt már olyasmit,...

Ki tapasztalt már olyasmit, hogy menstruáció alatt szünetel a vérzés órákon keresztül, majd újrakezdődik? Vagy ez mindenképp rendellenes és kizárt a teherbeesés így?

Figyelt kérdés
Harmadik napon pár órán keresztül gyakran előfordul velem, hogy nincs vérzés egyáltalán, majd újra kezdődik és előfordul, hogy újra görcsölök is. Így általában összesen 6-8 napig tart a menstruációm. Most viszont két nap után több, mint 24 órára megállt a folyamat, majd ma némi pecsételéssel újrakezdődött. Emellett rosszul vagyok, émelygek, szédülök és étvágytalan vagyok. A teszt egyértelműen negatív. kezdek aggódni, hogy valami komolyabb baj van a háttérben... vagy ez nem egyedi,mással is előfordul, hogy abbamarad a vérzés, majd újrakezdődik? vagy ez már a klimax előjele?
2017. szept. 18. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Negatív a teszt és menstruálsz is, így nem vagy terhes.


Nekem is volt, hogy egy napra leállt a vérzés, aztán folytatódott. Nem gondoltam, hogy probléma.

2017. szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így van, de ettől még sikerült teherbeesnem. Amikor terhes lettem, egyből elmaradt a menstruációm.
2017. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult, pedig még közelében sem voltam a klimaxnak.
2017. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy klimax vagy terhesség.

Többedik napon nekem se jön már folyton, van amikor azt hiszem, vége, aztán kiderül, hogy nem. És szintén sokáig tart, elhúzódik.


De ha nagyon nyugtalan vagy, vagy történik még valami, már csak a megnyugvásod miatt is elmehetnél egy vizsgálatra.

2017. szept. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még viccet is csináltak belőle [link]
2017. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem tök normális dolog. 3-4. nap után nálam is simán előfordul akár 1 teljes nap szünet... de van, hogy 2 is, majd újra vérzek 1-2 napig.
2017. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 20. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!