Miculi111 kérdése:

Ti hogy vagytok evvel?

Figyelt kérdés

Nem esek teherbe már 5éve nagyon szeretnénk babát teljes mértékbe felkészültek vagyunk és a körülmények is nagyon megfelelnek!

Segitséget kérek! Legyetek szívessek le írni aki ebbe a témába tartozik/tartozott hogy mit gondoltok van esélyünk még



Nagyon rossz hogy nem lehet babánk és amikor megyek az utcán és olyan anyákat látok akiktől a hátamon felál a szőr az borzasztó!



#Ki szeretne babát #és ki szeretett volna #régóta babát #és megadódott neki
2017. szept. 19. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Meddőségi kivizsgáláson voltatok már a pároddal?
2017. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen jártunk csak a munka miatt hagytuk abba mert nem volt könnyü 4.műszak melett :(

De most el kezdtem augusztusba de kicsit rosszul érzem emiatt magam hogy ennyi idő után sem lett semmi :(

2017. szept. 19. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyi idő után már réges régen túl kellene lennetek a kivizsgálásokon, ha valóban gyermeket szeretnétek. Kifogás nincs. A sóvárgás nagyon kevés. Ki kell deríteni, hogy mi a baj, ezt mi így látatlanban az interneten keresztül nem fogjuk tudni megmondani, csakis az orvos, ha elmentek hozzá.

Mondjuk azt nem értem, hogy 5 év alatt hogy nem sikerült eljutni orvoshoz? Biztos, hogy a párod is akarja?

2017. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia megtörtént az első inszeminációm tegnap! :) a párom nagyon várja a teszt eredményt 14nap múlva és énis nagyon várom minden megvan ami egy kis életnek kell a jövőben remélem ++++++lesz az eredmény! És igen kicsit későn álltunk neki de előre gondolkodtunk a kis picúrka ne szenvedjen hiányt semmibe az életébe! 😍😍😍 nagyon jó érzésem van csak ami egy picit zavar hogy nem szeretnék csalódni! :'(

De ne adja a Jó Isten hogy csalódás legyen a vége ha mégis akkor sem adom fel előre csakis előre a baba elöttem! A párom jön velem és annyira nyugtató hogy mindenbe mellettem van és érzem hogy ő is nagyon várja!

Köszönöm válaszodat ebben teljes mértékben igazad van! De önzöség ha valaki erre a világra legalább egy kis segitseget nem csinál elore a gyermekének csak ha egy minimális összeg is nagyon sokat segithet majd ha felnott lesz!

2018. máj. 15. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!