Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Korai terhességnél barnázni...

Korai terhességnél barnázni kezdtem, de uh-n nem látott gondot az orvos. Akinél hasonló volt, lett baba belőle?

Figyelt kérdés
Gyenge pozitív terhességi teszt után már másnap barnázni kezdtem, néha-néha egy csepp vér is volt. Egy hétre rá erős pozitív lett a teszt, az orvos5h/4nkezdődő terhességet állapított meg (tegnap),2hét múlva kell újra mennem. A barnázás, vér gyenge, de folyamatos már egy hete. Valakinek hasonlóval lett e jó kimenetelű terhesség? Meddig tartottak a barnázások, vérzések? 2 hét olyan hosszú idő.

2017. szept. 20. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan így voltam, de kapásból írt fel a doki utrogestan hüvelytablettát. A 13. hétig használtam, bár a vérzés 3-4 nap alatt elmúlt. 38+6-on született a lányom makk egészségesen.


Mibden jót kívánok nektek!

2017. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
miért nem kaptál utorgestant? anélkül nem valószínű hogy megmarad a baba. nekem is ugyan ez volt, utro nélkül elment volna (mint az előző, 4 hetesen).
2017. szept. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hetesen kezdődött és én szintén utrot kaptam. Már 2 éves, minden rendben volt.
2017. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért nem kaptam utrot. Holnap elmegyek egy másik orvoshoz, mert áprilisban ugyanilyen idős terhesen küretre kellett mennem, most tiszta ideg vagyok, nem tudok 2 hetet várni...Köszönöm a véleményeket. Jó olvasni, hogy hasonlóból egészséges babák születtek.
2017. szept. 20. 20:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Szintén 5 hetes terhesen volt egy kis pecsételő vérzésem. Azonnal kaptam a progeszteronpótlást. Most vagyok 10 hetes, de a 12 hétig használnom kell az utrogesztant.
2017. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is erős pozi tesztem van és ma elkezdtem vérezni, pedig szedek progeszteront is. Holnap megyek orvoshoz.

A fiamnál is barnáztam néhány napig, nem volt emiatt probléma.

2017. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pozitív teszt után pár nappal barnáztam kaptam dupaston 2*1.de el is múlt de sajnos itt hagyott az nagyapám a 10 heten már nem volt szív hang nem élt.
2017. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Bocsi angyalkám ! Hagyott itt.

;(

2017. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elso babaval barnazassal indult. Ő elment napi 3x2 progi ellenere is (utro) megallt a fejlodesben 5 hetesen 4 naposan!

Most juliusban teszteltem pozit ra 4 napra barnazas doki nem latott gondot de babara utalo jelet se sehol.

3x1 utro barna elmult de szigoruan fekves es 3x1 magnezium!!

5+6 hetesen uh elott fel oraval barnazas de baba jol van!

7+2 hetesen barnazas masnap uh baba jol van

Azota nem barnazok.:)

14+4hkm


Sztem menj mashova es mindenkepp mkérj progit. A magnézium is nagyon sokat segít ,de komolyan. És pihenj amikor csak lehet.

Minden rendben lesz :)ha felsz menjel el önszorgalomból hcg vérvételre. Engem pl megnyugatott

2017. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Voltam a másik dokinál, kaptam progi injekciót és utrogestant. A barnázásra azt mondta, hogy nem okvetlen jelent gondot. Viszont a petezsák egy ici picit szabálytalan 5h/6n-nál, úgyhogy most kezdhetek ezen idegeskedni...
2017. szept. 21. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!