Eliza2020 kérdése:

Kerem ha valaki volt mar hasonlo helyzetbe irjon. Azoospermia?

Figyelt kérdés
Sajnos ferjemnek azoospermiat diagnosztizaltak.Elmentunk egy meddosegi klinikara ahol azt mondta a dr no hogy kovetkezo alkalomkor mikor megyunk elkuldi ferjemet herebiopsziara persze a vizsgalatok utan ha sikerul akkor lesz jovore beultetes.Hat visszamentunk es azt mondja a dr no hogy o elkuldi azert urologushoz de semmi ertelme mert ugyis donor lesz a vege mert herebiopsziabol meg nem volt sikeres lombik.Most mit higyjek mar? Teljesen tonkre vagyok..25N 28F

2017. szept. 21. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hasonló helyzetben, de az biztos, hogy nem igaz, hogy herebiopsziából nem lett még sikeres lombik. Olvastam többről is, itt GYIK-en is, amiből baba lett.

Szerintem menjetek másik meddőségi cetrumba, ahol nem csak az a lényeg nekik, hogy ki rontja a statisztikájukat. Fiatalok vagytok még.

2017. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben nem voltunk, de több sikeres herebiopszias lombikról is tudok. Ha nem lenne, akkor minek csinálnák? Keressetek fel másik orvost. Nem szabad egy orvos véleményére hallgatni ilyen fontos kérdésekben.
2017. szept. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen...koszonom..
2017. szept. 22. 07:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én férjem is azoospermiás.

Nem találtak semmit a herebiopsziával sem.

Mi az oka a meddőségnek?

Mert nem mindegy.

2017. szept. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg nem tudjuk hogy mitol van oktober 14re vagyunk programalva egy urologushoz ma pedig kesz lesznek az analizisek fsh lh tesztoszteron prolaktin :(
2017. szept. 22. 09:49
 6/10 A kérdező kommentje:
Megvannak az eredmenyek minden jo kiveve az Fsh picit magasabb az atlagnal.Akkor megis mitol lehet? Semmilyen gyerekkori betegsege nem volt..
2017. szept. 22. 15:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor az én fiam nem létezik?

Leher bioptátumból gyerek.

Lehet elzáródás az ok akkor tök jók az esélyek. De lehet ismeretlen eredetű is. Páromnak is az. A bioptátumban is alig volt valami. Még is lett gyerekünk.

2017. szept. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A témához nem tudok hozzászólni, de a Budapesten rendel dr. Kopa Zsolt andrológus, profi. Nem olcsó, de hihetetlen jó orvos. Van ingyen is rendelése a Semmelweis Egyetemen, de ott lehet nagyon hosszú a várólista.
2017. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia. Azóta mi történt ? Mi is teljesen ugyanilyen helyzetben vagyunk. Fsh szint magasabb a tobbi mind jo. Kromoszoma vizsgalatra varunk még.
2018. jan. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Üdv!


A férjemnek Kopa Zsolt csinálta a hereszövetböl spermavételt. Az elsö ICSI babánkkal vagyok terhes.

2018. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!