Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák

A kérdés

Spermiogram eredmény: 34% teljes mozgékonyság,45% vitalitás (spermaszám 65 millió felett) - hasonló eredménnyel sikerült valakinek spontán teherbeesni? Ha nem, mit ajánlotok? (Orvossal is beszélünk hamarosan természetesen. )

Keress kérdéseket hasonló témákban: spermiogram, meddőség, férfi meddőség

09-21 18:43  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
A kérdező kommentje:

(Nyilván tudom, hogy az én eredményeimtől is függ a teherbeesés, de úgy értem, hogy ha feltételezzük, hogy a nőnél minden oké, akkor a fenti eredmény lehet-e önmagában akadálya a teherbeesésnek.)

# 1/3Időpont 09-21 19:03 Privát üzenet
Goldmund73 nevű felhasználó válasza:

Ezek tök jó eredmények!

Ennél lényegesen rosszabbal is nemzőképes egy férfi.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 09-21 21:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, Goldmund, ez megnyugtató :)

# 3/3Időpont 09-21 22:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
5 millo/ml spermaszammal van esely spontan terhessegre?
Profertil, fer14 hatott valakinek?
Teherbeesés 2,5 millió/ml spermaszám mellett hogyan lehetséges?
Tisztítás után mennyi az ideális 'maradék' spermaszám?
Esett már úgy valaki közületek teherbe, akinek a Párjának alacsony spermiumszámot állapítottak meg? Első vizsgálatnál 14millió/ml,2 hónapra rá 10millió/ml.
Segitség! 9-1o M/ml spermaszám mellett a nőt is stimulálják lombik alatt? Ez az érték mit jelent? Nagyon rossz?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu