Nincs ovulációm?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt volt egy terhességem ami sajnos vetéléssel végződött. A cikkusom hamar helyreált,voltak hónapok mikor nyúlósnyákot nem észleltem,aztan kovetkezohonapba jelentkezett.

2 hónapja kezdtunk el probalkozni a parommal de sajnos semmi. Probalkozas elotti honapba volt nyák de mióta probalkozunk semmi. Hasfeszules,szurkalas stb minden ovu tunet jelen van csak a nyák nincs es sajnos baba sincs


Mi tevo legyek?

Meddig várjak?


2017. szept. 22. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáltad már ovulációs teszttel?

Doki meg tudja nézni, hogy van-e peteérésed/tüszőrepedésed.

2017. szept. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 hónap azért még nem sok próbálkozás szempontjából. Ha 1 év alatt nem esel teherbe, akkor van kivizsgálás.

A hőmérőzéssel tutira meg tudod otthon állapítani, hogy van-e tüszőrepedésed.

Ovus nyák meg nem feltétlen van, volt egy hónap, amikor nekem nem volt. Na akkor estem teherbe.

2017. szept. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Nekunk tobb mint egy fel ev utan jott ossze a baba.azt hittem mar hogy valami bajom van pont mikor orvoshoz keszultem akkor derult ki h babas lettem.11hkm
2017. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Üdv ! Mi sajnos már 11.hónapja próbálkozunk a párommal. Nagyon örülnénk már egy babának. Párom volt vizsgálaton 2hónapja, vele minden rendben. Viszont hasi Uhn találtak a petefészkeimen több és nagyobb tüszőket a kelleténél,PCO ra gondoltak. Aztán elmentem hüvelyi UH ra, ahol a nőgyógyász közölte, hogy ez nem tipikus pcos, talán, ha "nagyon rá akarja fogni, akkor a bal oldali petefészkem olyan".. Most vettek vért 1hete, hormonokat vizsgál (fsh lh,progeszteron,prolaktin) várom már nagyon az eredményét. Szerinte peteérési problémám van, a véreredmény után folytatjuk a konzultálást vele. 2hónap még nem sok idő, de szurkolok nektek!! :)
2017. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!