Enn05 kérdése:

Womens crem szerintetek kellene használnom, vagy nem?

Figyelt kérdés
egy ismerősöm adta,hogy próbáljam meg... 4 éve nem jön a baba (voltam vele orvosnál,kicsit magas prolaktinra egyenlőre premenssel próbálkozunk) ,hátha ez segít.de szerintem nincs ösztrogén dominanciám ( sőt!!!) 3. napi vérvételemen az ösztrogén:84,5 pmol/L a progeszteron:1,1 nmol/L , uh-gal követett peteérés volt(tehát volt peteérésem a magasabb prolaktin ellenére), 21. napon az ösztrogén : 433,2 pmol/L a progeszteron : 30,2 nmol/L szerintetek? most épp ciklus közepén járok,lassan kenhetném,de félek használni. ráadásul következő ciklusban újra megyek 3. és 21. napi vérvételre... előfordulhat,hogy tévesen magas progeszteron szintet ad ha kenem a krémet? uh követés most nem lesz,és ugye a progi szintből tudják,hogy meg volt e az ovuláció,de ha kenem fals eredmény lehet vagy nem? előre is köszi a válaszokat

2017. okt. 3. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó a 21. napi progeszteronod, felesleges szerintem a krém.

Amúgy kérdezd meg az orvosodtól, hogy ő mit gondol erről.

2017. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a 21. napi 28 lett. Erre a dokim azt mondta, hogy kevés. Akkor a 30 se túl sok. Szerintem kend a krémet nyugodtan.

Vagy azóta van változás?

2018. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!