Szandi_1234 kérdése:

Tudnátok nekem segíteni? Nagyon nagy szükségem lenne tapasztalatokra Barátcserje kapszulával kapcsolatban. Egy kisebb regény lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is röviden arról,hogy miért...

Nagyon rendszertelen a ciklusom soha nem volt jó. Kb. 6 éve tudom,hogy Pcos vagyok és 5 hónapja,hogy Ir-es. Mióta tudok az Ir-ről diétázom,mozgok és Merckformint szedek. Nos, azóta van peteérésem (uh szerint),de nem mindig. Kétszer serült is a halvány pozi tesztig eljutnom,de miután most megtörtént másodjára is,hogy angyalka lett a vége,szeretnék várni és mindent megtenni annak érdekében,hogy ne forduljon elő többet.

Ezért szeretnék tanácsot és segítséget kérni a Barátcserje kapszulával kapcsolatban.

Szeretném tudni melyik a legjobb,hol tudom beszerezni és,hogy tényleg hatásos e!? Tapasztalatokra lennék kiváncsi és olyanok véleményére akiknek biztos,hogy segített!

És bármi mással kapcsolatos tanácsot is szívesen fogadok,amivel végre valóra válhat az álmom!

Nagyon szépen köszönöm azoknak akik elolvasták és megosztják velem,hogy válhatnék végre én is boldog anyukává!

Szép napot! :)


2017. okt. 10. 08:03
 1/5 A kérdező kommentje:
*sikerült... bocsi az elírásért!
2017. okt. 10. 08:06
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem végül nem volt szükség rá, de ezt terveztem megvenni, jókat hallottam erről a fajtáról.

2017. okt. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátcsetje pcosnél ellenjavalt. Csináld tovább a kezelésr. Annak fél egy év kell. Jobb dokik jelzik is, hogy eleinte védekezni kell.
2017. okt. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszolonak köszönöm és gratulálok! :)

Második válaszoló: Neked is köszönöm a választ,de megkérdezhetem miért nem lehet? Erről nem olvastam még. Azt tudom,hogy kifejezetten jó hormonokra. Nekem pedig igen magas-alacsony némelyik.

2017. okt. 10. 08:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesrn bekavarhat. Bízd a 3as kezelésre magad és védekezzetek amíg nem áll be a hormonházrartás.
2017. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!