Kódika22 kérdése:

Clearblue digitális teszt vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Október 4- én volt naptár szerint ovum holnapra nem várom ma csináltam egy clearblue digitális tesztet nem reggeli vizeletből ami negatív lett! Szerintetek vehetem biztosnak??
2017. okt. 17. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Így kell helytelenül elvégezni a tesztelést, ahogy te csináltad.


Reggeli első koncentrált vizeletből javasolt akkor, ha nem jön meg időben, vagyis késik a mensid. 2 nap múlva ráérsz újra tesztelni.


A naptár szerinti ovu meg azért nem egy 100%-osan pontos dolog.

2017. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Hamar teszteltèl, így nem veheted biztosnak. A (nem) várt menstruáciò napjától érdemes reggeli, első vizeletből tesztelni. De még jobb, ha vársz pár nap késést. Amúgy nekem korrektül működött a Clearblue teszt.
2017. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most eldöntöttem magamban ha késik több mint egy hetet csak akkor fogok teszthez nyúlni!
2017. okt. 17. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:

9.dpo sima teszt pozi

12.dpon mar delutanibol is pozi

Aztan 2 nap keses utan delutanibol a cb teszt negativ...

Masnap reggel cb teszt kiirta h 2-3 hetes!! Hiába drága, nem csodateszt és nem is tizes pl hanem 25ös teszt😉😁

2017. okt. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Hát majd meglátom egy hét múlva! Addig várok az tuti!
2017. okt. 17. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!