Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progeszteront mikor kezdjem...

Progeszteront mikor kezdjem szedni?

Figyelt kérdés
A ciklusom általában 27-28 naposak. Október 7-én jött meg, és közép időtől kell szednem progeszteront.nincs itthon lh tesztem és nem tudom belőni. Ma már volt tojásfehérje folyasom.
2017. okt. 17. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt, doki azt mondta, a 15. nap estétől vagy 16. nap reggelétől. Viszont ha baba a cél, akkor nem szabad abbahagyni, mármint ha hirtelen abbahagyod, akkor a megkezdődött terhesség is kilökődhet, mert úgy érzékeli, leesett a szint és ki kell dobni a babát. Ezzel óvatosan, mi egyszer így jártunk, aztán a köv. hónapban már szedtem, pozi teszt jött megint hála égnek és meg is maradt, 12. hétig szedtem aktívan, onnantól csökkentés, majd letehettem.
2017. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tojasf.nyákhoz ne igazítsd mert en ugy tettem es nem lett jó.

Amikor ennyire bizonytalan voltam (utolso ciklus) akkor én 24.cnaptól kezdtem a progit h tuti ne zavarjam meg az ovum sikerességét

(18.napon volt altalában ovum amúgy)

Es utána már nem jott meg szval ha kesobb kezded el nem baj de elobb akkor ja.. szval inkabb csússz vele par napot.:)drukkolok.


18hkm

2017. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok , en 13.het vegere hagytam el teljesen.:)

Igy jott ki.

3x barnaztam amugy 5-7-9hetesen 1-2napokat.

2017. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!