Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Írtam a napokba többször ide,...

Dalma02 kérdése:

Írtam a napokba többször ide, nagyából leírom újra.12. dpo-on délután teszteltem egy halvány pozitívat, másnap negatív, ma megjött, de ma megint halvány pozitív. Normális ez? Már nem értem az egészet!

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mutasd a két tesztet

De minek írsz ki újabb kérdést mikor oda is írtunk

Én is írtam

2017. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan kell képet feltölteni, de a kép alapján nem sokat látni.
2017. okt. 20. 14:48
 3/16 anonim ***** válasza:
2017. okt. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

A helyedben elmennék nőgyógyászhoz.

Ha korai terhesség és vérzel az sem jó, írhat fel gyógyszert.

Ha nem vagy terhes és pozitív a teszt, ciszta miatt is lehet.

Tehát irány az orvos mihamarabb!!

2017. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom feltölteni, sajnálom
2017. okt. 20. 15:32
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedden tudok orvoshoz menni, sajnos!
2017. okt. 20. 15:33
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom annyira nem szeretem ezt a ciszta miatt is lehet pozi tesztes dolgokat.

NEM!!!! NEM!! NEM!!NEM LEHET EGYSZERU CISZTÁTÓL SENKINEK SEMMIKOR POZI TESZTJE.egy ártatlan ciszta NEM!!!termel hcg hormont. Arra CSAK a csokoládéciszta(de arrol tudna a kerdezo) képes SEMMI MÁS!ja de.. a baba vagy a kémiai terhesség.


Kerdezo enis valaszoltam ott parszor, es ott is irtam hogy ha tenyleg volt mar több ilyen eset akkor elkéne fáradni orvoshoz. Nemcsak neked a párodnak is.

2017. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Még sosem volt ez, csak most van, ezért nem értem. Kedden tudok orvoshoz menni.
2017. okt. 20. 16:25
 9/16 anonim ***** válasza:

Értelek.:) kérj egy hormonsort 3.es 21.napit meg egy uh-t ejtsetek meg középidőben. Igy kiderul ha vmi van.:)

Utolso elotti vtam.

2017. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

És ha valaki babát szeretne, milyen válasz az pénteken, hogy pozitív teszt és vérzés ellenére nem megy orvoshoz? Ügyelet is van. Ha nem erős a vérzés, akkor vesznek vért, adnak progeszteron pótlást, másnap megint néznek vérből hcg-t. Persze egyszerűbb lett volna péntek nappal elmenni.


Egyébként mennyire vérzel? Rendesen ahogy szoktál, vagy pecsételgetés, barnázás?

2017. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!