Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Három napja szedem a progeszte...

Három napja szedem a progeszteront, de még nem volt ovuláció. Ha abbahagyom akkor jól cselekszem? A doki azt mondta szedjem tovább.

Figyelt kérdés
Tettem már fel kérdést, ezzel kapcsolatban, és teljesen el vagyok kenodve, mert tanácstalan vagyok mit csináljak. Azt írták itt többen hogy ha szedem a progeszteront akkor nem lesz ovuláció, de az orvos meg nem mondott ilyet. Nem értek semmit, esetleg ha vakaki tudna egy olyan linket küldeni ahol erről tudnék olvasni, megkoszonnem.
2017. okt. 23. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Leírom ide is.ez a ciklus ígyis-úgyis kuka ugy ahogy van. Rossz otlet volt h ugy kezdted el h nem bizonyosodtál meg az ovurol. Ha most abbahagyod csak megjon. Az a tuszo mar nem fog tovabb nőni, nem hogy megrepedni. Mivel a progeszteron hatására a szervezeted azt hiszi meg volt az ovuláció..
2017. okt. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja es meg annyit h attol h nem.mondta még ugyanugy nem lesz ovulacio..

Csak nem akart felzaklatni vagy elszomorítani teljesen!

Hidd el.. olvass utána.

2017. okt. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2017. okt. 23. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
következő ciklusban kezdj el hőmérőzni (keress rá: mire jó a hőmérőzés és mire nem), ezzel majd látni fogod, volt-e ovu, aztán kezdj el progit szedni
2017. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, remélem nem lesz rá sor, és reménykedem hogy sikerült a baba. Érdekes tüneteim vannak. Pl a melleim 75os melltartó kellett, most meg a 95os majdnem kicsi, és nagyon érzékeny, két napja nagyon sok krémes folyás. Híztam 12kg-ot. Az étvágyam nagyon megnot, sokszor kívánok édeset. És a derekam 3napja majd le szakad, faradekony is vagyok. Szerintetek?
2017. okt. 27. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!