Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 9mm m3hnyálkahártya, teszt...

9mm m3hnyálkahártya, teszt negatív. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Pcost diagnoztizaltak nalam kb 3 honapja+inzulinrezisztencia+pajusmirigy alulműködésre euthyrox50et szedek mar februar ota(endodoki szerint most jol mukodik gyogyszerrel)2honapja Metformint szedek inz.rez.ra,tegnap voltam nődokinal uh-n es eltuntek a pici cisztak a petefeszkemrol csak egy nagyobbnak a helyet latta azt mondta h volt tuszoeresem..a mehnyalkahartyam 9mm volt de a ma reggeli teszt nega volt:( szerintetek van meg esely a terhessegre?Nagyon szeretnenk mar babat.

2017. okt. 27. 12:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok,még hozzàtenném h ez a ciklus 45.napja...mikor meg kellett volna jonnie 30.nap kornyeken eszleltem vmi barnas nyakot,es egy nagyon kicsi ver cseppet...de tenylwg vsak kicsi epp wc papiron lattam
2017. okt. 27. 12:30
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyan nem a mehnyalkahartya miatt irom mert nekm 9mmes volt 4+3 hetesen!

De sztem mar nincs baba inkabb valami hormon vagy szervi gond (ciszta pl)

Voltal mar dokinal h megnézzen vmikor ovu környékén uh val? Érdemes lenne.

2017. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen mar sokszol voltam...eddig nem nagyon volt peteeresem a pco miatt...most vegre nincsenek cisztaim...ahogy irtam is...egy nagyobb volt ami mar beverzett ezt mondta a doki
2017. okt. 27. 22:33
 4/5 momoka 2002 ***** válasza:
Most cisztad volt vagy erett tuszod? Hany naposak a ciklusaid?Hanyadikon voltal dokinal mikor ezt latta?Mibol gondolod a terhesseget?
2017. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap elott voltam...de mindent leirtam amugy....44nap...a doki mondta h ez lehet terhesseg is de meg nm latszik semmi csak a megvastagodott mehnyalkahartya
2017. okt. 28. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!