Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » . Hetfon kellett volna megjonn...

. Hetfon kellett volna megjonnie, szombaton par csepp barnazasom volt, vasarnap hajnalban Viszont eros verzesek lett par ora erejeig, majd az is enyhult. A tesztjeim folyamatosan negativak. Eloszor beagyazodasra tippeltem?

Figyelt kérdés
De igy mar nem tudom mire gondoljak.A babaval tobbszor is probalkoztunk a honapban,es ilyet meg nem tapasztaltam,hogy 6napot kesne.?

#barnázás #kimaradó menstruáció #Terhesseg menstruacio keses
2017. nov. 12. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Akármilyen ok miatt most késett a vérzésed, mivel nők vagyunk, nem gépek, tehát akinek hosszú évek óta napra pontos menzesze van, még annál is előfordulhat, hogy bármitől máshogy alakul a ciklus, késik pár napot a vérzés. Nálad ez most szerintem így alakult. Ha a tesztek negatívak és bár késve, de rendesen menstruáltál, akkor nem vagy és nem is voltál terhes, csak szimplán késett a menzeszed.
2017. nov. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, de ebben a honapban probalkoztunk eloszor a babaval,es azert furcsa ez nekem mert eddig pontos volt(max1-2nap keses) es most hogy probalkoztunk van a 7.napon enyhe verzesem
2017. nov. 12. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínüleg megjött, lehet hogy most másképp, pláne hogy írtad erős vérzésed volt. Majd a következő hónapban:).
2017. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!