Melyiket érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk a párommal. A ciklusom rendszertelen, már fél éve próbálkozunk. Olvastam az inszeminációról, illetve a Káli féle lombikprogramról. Tb alapon 5 alkalom ingyenes. Melyikkel érdemes kezdeni, ha nem jön össze a baba? Csinálok ott is inszeminációt? Mi a menete ezeknek? Akinek van friss híre, tanácsa, stb... szívesen meghallgatom. Köszönöm a válaszokat.

2017. nov. 25. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Engem a doki 1 év sikertelen próbálkozás után akart vizsgálatokra küldeni de addigra megfogant a ma 11 hónapos babám.☺
2017. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik. Elòszö kivizsgálnak. Pl. miért rendszertelen a ciklusod. Lehet akár pcos amit kezelni kell. Ha semmit nem találnak vagy nem hat az 1-2 év kezelés akkor jön 6 inszem (csak akkor nem ha ezt kizáró ok van, petevezeték elzáródás, azoospermia, extrém alacsony speemaszám), utána lehet lombik.
2017. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Magdika84 válasza:
48%
Mi is 1 éve probálkozuk és nem jön össze sajnos mert 27 28 29 30 31 32 33 napra jön meg és ma 23 napra jött meg tegnap barnás de nagyon kevás folyás ma ismét pici darab barnás valami de szerintem meg jön de orvoshoz nem akkarok menni hogy egy éve probálkozunk és nem jön a baba !! és már nem tudom mit csináljak már mindenre gondoltam és most azt vettem az agyamba hogy íratok fogamzás gátlot és szedem 3 hónapig és abba hagyom és hátha lesz belöle baba !!
2017. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Manka68 ***** válasza:
Endokrinológusnál érdemes kezdeni, IR, pajzsmirigy probléma okozhat rendszertelen ciklust, és ha ezek nincsenek kezelve, nagyon kicsi az esély hogy akár az inszemek, akár a lombik kezelések sikeresek lesznek. És mivel ezek korlátozott számban elérhetők, csak akkor vágjatok ebbe bele, ha az endodoki szerint már rendben vagy. Különben sajnos ablakon kidobott pénz. :-(
2017. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%

Az nem lenne még egyszerűbb, ha normálisan hagynád, hogy a párod teljesen, méllyen beléd élvezzen?!

Ill. ha már úgyis próbálkoztok... ha komolyan akarod Te is, akkor lehetne kicsivel több/hosszabb alkalmat engedni neki.

2017. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj már utolsó, de te honnan tudod hogyan élvez bele a párja?egy-két válasznal le döbbentem, mekkora sötétség van a fejekben.

Kérdező, tényleg nem így működik. Első az alapos kivizsgálás, utána a doki eldönti h inszem vagy lombik. De ez nem úgy megy, h szevasztok két lombik lesz...

2017. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%

Onnét tudom, hogy 98%-ban ilyenek a modern nők.

Sajnos ez a modern szexuális valóság.

2017. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem ha leallsz mindennel, tabi , gumi


Es ha mondjuk heti 6-8 szor teljesen beled elvez nehezen hiszem hogy abbol ne lenne gyerek

2017. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hat nagyon okosak vagytok mindketten, biztos van annyi esze a kérdezőnek, hogy ha gyereket akar akkor nem szed gyógyszert, nem használnak gumit és normálisan bele élvez a párja. Legalábbis remelem, hogy van ennyi esze....kérdező, fel év egyébként sem sok. Egy teljesen egészséges párnak is bele telhet egy évbe, míg összejön. Ha tökéletesen rendben van minden és épp ovulalsz, akkor is csak 30% az esélyed aktusonkent.
2017. nov. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

Erdekes ugyanezen az oldalon egy masik szekcioban meg mar egy csepp elovaladektol is hogy be van szarva a sok kis 17 18 eves



Ha a teli beleelvezes is 30 % os hat akkor az elovaladek 0.1 % vagy mi :D

2017. nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!