Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Aspirin Protek milyen hatással...

Aspirin Protek milyen hatással volt rátok pocakosokra akik szedtétek?

Figyelt kérdés

Volt egy 22 hetes vetélésem, és egy 31 hetes koraszülésem(Ez a töpörtyű már 15 hónapos)

A nődoki azt mondta szedjem, trobofil panel negatív, a lényeg ha szedem nekem görcsöl a pocim tompán szinte folyamatosan míg mikor nem szedtem,szedem nem.



#terhesség #aspirin.
2017. dec. 9. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Aspirin Protect. Bocs, de muszáj volt. Hány hetes vagy? Amúgy meg az orvosod mindenki másnál hitelesebb ebben a témában szerintem, én hallgatnék rá. Ha jól tudom, ez véralvadás gátló, nem hiszem, h ez okozza a görcseidet. Arra meg szedhetsz magnéziumot.
2017. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ellenjavalt gyógyszer. Haematológus mit mond?
2017. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ikerterhes vagyok. Toxémia megelőzésre ajánlották. Első terhességemnél nem lettem toxemias, de most nagyobb az esély az ikrek miatt. Nekeem annyi tűnt fel, hogy az első terhességnél mar 16. héten brutálisan vizesedtem, most 22 hetesen se híre, se hamva.

Viszont. Mi okozta a vételest és a koraszülést? Mert ha méhszáj problémák, akkor inkább arabin pesszárium kellene. Ha fertőzés, akkor arra kellene figyelni. Stb. Timmermann Gábor a téma szakértője. Érdemes lenne vele beszelned.

Egy nagyon jó és a legújabb kutatásokat bemutató oldal:

[link]

2017. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a gyomrom fájt tőle, így Astrixot szedtem, attól nem volt semmi bajom. Kérdezd meg a dokidat, hátha neked is jobb lenne, ugyan az lényegében a kettő.
2017. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem abbahagyattak amikor beigazolodott a terhesség. Magneziumot szedtem gorcsokre.
2017. dec. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
11 hetes terhes vagyok. Nincsenek görcseim, csak amikor szedem,abból vettem észre hogy elfelejtettem bevenni és nem görcsölt a hasam alja, szándékosan nem vettem be másnap se és akkor se fájt, harmadik nap bevettem és megint görcsöltem (folyamatos tompa,inkább kellemetlen, mint mielőtt megjönne). Magnerotot szedek meg vitamint.... Nem tudják mi az oka a vetélésnek, és a koraszülésnek se.Beindult a szülés, és nem tudták visszatartani. Fertőzés nem volt, feküdtem megfigyelésen két hetet. Én az idegességre gyanakszom, ezért most nagy adag lesz.rom tablettát szedek.
2017. dec. 10. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam semmi gondot nem okozott az Aspirin protect.Igaz 21 héttől szedtem
2017. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!