Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovuteszt kérdés? Elöször...

Ovuteszt kérdés? Elöször probálom. Délután 2-kor tesztelgetek. Szerintetek jobb lenne késöbbi órâkba? Hihetek az eredménynek? Ovu tünetek nélkül lehet?

Figyelt kérdés
Ciklus 18.napjàn negatív, tegnap délutàn 19.nap közèphalvány.Ma is megnézem hogy alakul.Nincs semmi tünet ami arra utalna hogy ovum lesz. Netröl rendeltem. 20-as èrzékenysègü. Bízom benne hogy segít abba mikor van a legideâlisabb idö a teherbeesèshez.Enyhén magasabb prolaktinom van.Hosszù ciklus,de mùlthónapba 29.napra megjött. Most a dokival vàrunk hogy mikèpp alakul a hosszùsàg.
2018. jan. 7. 08:23
 1/1 anonim válasza:
Én szintén rendeltem ovuteszteket. 14.nap körül kezdtem használni, szinte egy héten keresztül erős pozitív volt. Következő héten szerdára volt időpontom a nőgyógyászomhoz,ultrahanggal megvizsgált és mondta, hogy még csak a hétvégére várható a tüszőrepedés,akkor próbálkozzunk. Az ovuteszteket ő megbízhatatlannak tartja.3 hónapon keresztül igazítottam eddig az együttléteket a teszthez,de eddig sikertelenül.
2018. jan. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!