Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt plusz ciszták...

Clostilbegyt plusz ciszták (túl stimulált petefészek) sikerült valakinek így a baba?

Figyelt kérdés

1 kúrám volt, cisztás lett a petefészkem mert túl stimulálta a gyógyszer. Eddig 24-25 naposak voltak a ciklusaim. Ma vagyok a 28. napon és 2 napja úgy görcsölök mintha megakarna jönni és ma reggel óta a barnázok. Hajnalban arra ébredtem, hogy izzadok, de nem vagyok beteg és nincs lázam. Csináltam tesztet, (érzékenyet) de negatív, valamint maradt egy szintén érzékeny ovu tesztem, az is negatív. Nem tudom, hogy reménykedhetem-e. De ez a bizonytalanság borzasztóan kicsinál, pedig napközben leköt a munkám, nem kattogok rajta szerencsére.

Valakinek sikerül túl stimulált petefészekkel a baba? Bizakodhatok? :(


2018. jan. 11. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Függ a túlstimulálás mértékétől. Ha nagyon túlstimuláltak, sok petesejt indul érésnek, de egyik sem jut el addig a minőségig, hogy meg tudjon termékenyülbi. Ha úgy stimuláltak túl, h egyszerre megérett mondjuk három petesejted egy helyett, akkor sikerülhet. Bár azt írtad, már barnázol és a teszt is negatív, úh ebben a ciklusban esélyesebb, hogy megjön.
2018. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ma este már piros lett... újra 😢
2018. jan. 11. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!