Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van akinek sikerült lombikal...

Szintike27 kérdése:

Van akinek sikerült lombikal terbe esni én most készülök a másodikra tudnátok taptasztalatod mondani mit hogyan csináljak a beülti után?

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a 3. Lombik volt sikeres.


Pihenj, de ne fekudj. Én otthon maradtam, de sétáltam, voltam kirándulni, tréninget tartottam (ez a hobbim) szóval a stresszt kerültem, de sok programom volt, hogy teljen az idő.


Drukkolok

2018. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi és mien vitamint szedél beülti itàn.
2018. jan. 12. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Az összes ismerősöm, akinek lombikja volt sikerült. Ha nem is rögtön az első, de a 2. vagy a 3.:).

Ők azonnal mentek dolgozni, azt mondták nem akartak otthon ülni és várni a csodát és magukat figyelni. Nem változtattak semmin, még valamelyik ugyanúgy elment sportolni is.

Tudom, könnyű mondani, de pozitívan állj hozzá, hidd el, hogy sikerülni fog! Amelyik barátnőmnek elsőre sikerült (8 év próbálkozás után 38 évesen) másnap jött dolgozni és 2 hét múlva megtudta, hogy ikrei lesznek, akik már 10 hónapos csibészek!


Nagyon drukkolok!

2018. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok és a Czeizel vitamint szedtem, de szerintem mindegy mit szedsz (az első kettőnél is azt szedtem)
2018. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi.
2018. jan. 12. 21:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is harmadik sikerült. Elsőnél nagyon bátor voltam, egy hetet voltam itthon, utána mentem dolgozni, volt nyári koncert is stb. Sajnos nem sikerült. Másodiknál nem termékenyültek meg a leszívott petesejtek. Harmadiknál nagyon vigyáztam, 2 hétig voltam otthon, sokat pihentem, sétálgattam, főztem, de vigyáztam magamra. Utána mentem óvatosan dolgozni, heti pár napot. Egyéb programunk nem volt, csak családi, tényleg vigyáztam magamra. Sok gyümölcsöt, zöldséget ettem, főztem magamnak minden nap, rengeteget aludtam. Egy kicsit jobban átéltem a várakozást, mint az elsőnél és tényleg mindent megadtam a szervezetemnek. Hogy emiatt sikerült-e, nem tudom, de ha lesz még lombikom, ugyanígy fogom csinálni, mint ennél a mostani sikeresnél. Ezeket szedtem: folsav, B vitamin komplex, femibion 0-s, C vitamin, D vitamin, cink, plusz kalcium tabletta kétnaponta.
2018. jan. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Manka83 ***** válasza:

Sziasztok!

Tegnapelott voltam a masodik beultetesen. Ketto fagyasztott embriot kaptam vissza.

Az elso probalkozas oktoberben volt. A beulti utan betegallomanyba mentem napokra. Azt hittem, azzal biztos jot teszek, ha napokig fekszem. Nem tudni, miert nem sikerult, de utana olvasgattam, es irtak tobben, h nem jo a sok fekves, mert lelassul a veraramlas a petefeszekben, es nem tapad meg az embrio.

Most a masodiknal az volt a tervem, h csak a beultetes napjan nem megyek dolgozni. De sajna total megfaztam. Mar a beultetesre is kicsit nathasan mentem, es azota csak egyre nathasabb vagyok. A doki azt mondta, nem befolyasol semmit a megfazas. Hiszek neki, mert megbizom benne. Itthon vagyok a melegben, viszont nem fekszem, mindent csinalok ugy, mint eddig.

Sok folyadek, es feherjebevitel nagyon fontos. Es a hit, h sikerulni fog.

Mikor volt a beultetesed Szintike?

2018. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jo tanácsokat mindenkinek.
2018. jan. 18. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!