Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megugrott a testhőm lehetek...

Megugrott a testhőm lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok,segítségeteket szeretném kérni. Sokáig mértem az ébredési hőmet (mindig ugyanakkor). Sajnos nem igazán voltak változó értékek. Volt, hogy napokig 36,4 volt. Igazából 36,3-36,5között váltakozott. Elkeseredtem, hogy nem látok peteérésre utaló hőingadozást, így abbahagytam. Egy ideje (1-2 hete ) észrevettem magamon pár szokatlan dolgot. Pl.: a mellem megduzzadt ezt a párom is megjegyezte, ha valaki megkérdezi mikor lesz már baba, akkor nem azt mondomm, hogy "áá most még nincs erre időnk" hanem mosolyogva mondom, "hogy bármikor úgy alakulhat már". Illetve anyum folyton azt mondja mosolyogva hogy szerinte biztos terhes vagyok mert ő úgy látja (teszt eddig negatív). És van még egy fura dolog. Ha belenézek a tükörbe olyan mintha más lenne az alakom. Tudom bután hangzik de mégis másnak látom magam. Ui: sajnos a ciklusom nem igazán kiszámítható, ezért is gondoltam, hogy megkérdezlek titeket, hogy volt e valaki hasonló cipőben. Köszönöm (dokihoz kedden megyek)

2018. jan. 21. 07:16
 1/5 A kérdező kommentje:
És point a lényeget hagytam ki :( a testgőm tegnap reggel 36,8 ma pedig 36,9
2018. jan. 21. 07:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Ami szinte biztos, hogy volt ovulációd, de nem tudni mikor, mert nem mérted rendszeresen a hődet. Lehetsz terhes, de a megduzzadt mell pms tünet is lehet.
2018. jan. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hasonló cipősök közül van, aki terhes, és van, aki nem. Pl. nekem eleg sokszor vannak ilyenek de legtöbbször menzesz lett belőle, kétszer terhesség. Hogy miért? Mert (és jön a gyakorin legtöbbször leírt mondat): pms és koraterhes tünetek 90%-ban megegyeznek.
2018. jan. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azon szerencsés emberek közé tartozom, akinek semmilyen pms tünete nem volt soha. Mellduzzanat, hasfájás..stb semmi. Ami persze nagyon jó csak jelen esetben nem tudom, hogy éppen mi van. Jó lenne ha nem a menstruáció miatt lenne ❤
2018. jan. 21. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Bármikor, bármilyen ciklus lehet más, mint addig volt.

Ettől függetlenül teszt az együttlét utan 14 nappal kb. és kimutatja.

2018. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!