Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mitol lehet ez?! 2016. nov....

Mitol lehet ez?! 2016. nov. -i 20. Napi progeszteron 77-es, aztan 2017 oszen minden honap 20. -an 38,34,28?! Mitol felezodott meg?!

Figyelt kérdés
34 eves vagyok, egy eve csak az valtozott h terhesvitamint szedek :( kerlek irjatok otletet!!
2018. jan. 22. 10:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Naaaa:(
2018. jan. 22. 14:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a referncia erteken belul van, akkor nem baj a felezodes se (szerintem). Nekem 23, azt mondta a doki, jo. Bar a mertekegyseg se mindegy.

Kerdezd a dokidat. ;)

2018. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Adott duphastont, de csak egyhavit :((( nem jon a gyerek mar regota!!!!! :(((((
2018. jan. 23. 07:47
 4/4 anonim ***** válasza:

En par honapja nezettem 21. napon, 24 lett, doki azt mondta rendben van. Most maszekba nezettem magamtol a 22. napon, 32 lett. E vitamint es dm terhes vitamint szedek. Ezt meg nem mutattam neki. Mi is egy eve varjuk a babot (teso).

Amikor progit kapok, ugyan ugy pecsetelek, es ugyan ugy megjon. Tehat valoszinu nem az a baj.

2018. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!