Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár nappal ezelőtt barátommal voltam, de nem volt szex csak megujjazott. Előtte kiverte de a kezét megtörölte. Maradhatott rajta sperma? Lehetek terhes? Ma volt egy pici vérzésem de nem lehet menszesz mert az csak két hét múlva jön meg. Nagyon stresszelek ezen. 17/L

2018. febr. 24. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz terhes. Nézz utána egy kicsit a dolgoknak mert komolyabb útra kezd terelődni a kapcsolatotok.
2018. febr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! Le tudnád nekem írni, miért gondolod, hogy nem lehetek az?
2018. febr. 25. 01:06
 3/9 A kérdező kommentje:
Fáj a bal alhasam is. Az mitől lehet?
2018. febr. 25. 01:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom, egyre tobb az idiota, felelotlen tini. Onnan gondolja te igen okos, hogy nem dugta beled a baratod a lompost, es vegkepp nem ment el benned. Ha azt se tudod, hogy keszul a gyerek, akkor mi a fenének teszed szet a labad?
2018. febr. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azert mert ha esetleg a kezen maradt sperma es ugy nyult fel, akkor igenis teherbe lehet esni. Vagy ezt is rosszul tudom?
2018. febr. 25. 01:41
 6/9 A kérdező kommentje:
És én emiatt aggódom. Bsnne voltam az ovulációs időszakban. Az nem jelent semmit?
2018. febr. 25. 01:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rosszul tudod. A kezén maradt spermától nem fogsz tudni teherbe esni.
2018. febr. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan miért ?! Hogy lehetnek a mai tinik ennyire hogy is fejezzem ki magam ostobák ?? Inkább a biologia könyvet nyitogasd a lábad helyett !!
2018. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehetsz terhes. Viszont tényleg nézz utána alaposan a dolgoknak. Ajánlom a hormonmentes.hu oldalt, rengeteg hasznos infó van a ciklusról.
2018. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!