Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés

1 éve abortuszom volt elso gyerek let vna:( 3 ora tagitas 10 perc mutet utanna 3 nap eros verzes aztan 3 hét alvat fekete darabok. szovodmeny alakult ki magzati maradvany maradt. aztan megint mwgkapartak. utanna kaptam 3X oxytocint (méh osszehuzo) es meg is jot normalisan egy honapja CPOs t es inzulinrezisztenciat allapitottak meg. allitolag nem fugg ossze az abortusszal.3 honapja 35-40 nap kulobség van a menszeszek közöt

nem vagyok tulsullyos sőt.. nincs semmi tunetem a menszeszem kivul amo cposre utalhat. ebben a honapban volt pete érésem meg voltak a tunetek patanasok (sohasincs patanasom csk akkor) es azotta mellfeszules es mellfajdalom. Az en esetemben lehetek még terhes?



2018. febr. 26. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az abortusz és a PCO mindkettő visszavetheti a teherbeesés esélyét. Látatlanban nehéz erre mit mondani.
2018. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően az első hozzaszolonak igaza van. Nekem meg még annyi kérdésem van, hogy a PCO-d kezelve van-e valamivel? Kapsz pl Metformint, vagy egyéb gyógyszert az inzulinrezisztenciara? Vagy csak dietaznod kell? Ha megfelelően van monitorozva és kezelve, PCOs mellett is teherbe lehet esni. Az abortusznal megvan a rizikója az anatómiai serulesnek, a nyalkahartya felsertesevel csökkenhet az embrió megtapadasi képessége, de azért nem zárja ki ez sem, hogy teherbe ess.
2018. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1200 klacos dieta de ahogy mindennap kiszamolom amugy is annyit eszem mindennap nincs is suly problemam nem vagyok szoros se patanasos egy evbe ket pattanas szval a tunetek kozul semmi nincs gyogyszert nem irtak azt mondtak 19 evesen ez korai nekem
2018. márc. 1. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!