Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy lehetne megnyugtatni a...

Hogy lehetne megnyugtatni a feleségemet?

Figyelt kérdés

Fél éve próbálkozunk a gyerekkel és nem sikerül. Most késett neki 1 hetet azthitte h sikerült de nem ,tegnap megjött neki. Sírt nagyon és hisztizett h neki kell gyerek utana elaludt. De ma is ilyen depis. Normalis ez?

26 éves.


2018. márc. 2. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Inkább fura. Fél év még nem sok idő. Inkább azok viselkednek így, akik évek óta próbálkoznak és nem sikerül.

Egy ideig vagy jegeljétek a témát, vagy menjetek valahova kikapcsolódni. Teljesen mindegy csak ne a gyerek legyen a központi téma.

2018. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem depi, hanem gyerekes. Nem kéne még gyerek. Inkább utazzatok! Olyan helyre, ahova gyerekkel nem mennétek.
2018. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam már rajta de nem tudom hova menjünk
2018. márc. 2. 19:21
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Ha ez vigasztal én úgyanígy ordítva sírtam egésznap a paplan alatt amikor pozitívat teszteltünk a férjemmel annak ellenére hogy nem, marhára nem így terveztük... 25 éves vagyok.
2018. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

Én megértem őt! Feleségeddel egy idős vagyok, bár csak 3 hónapja próbálkozunk de múlt hónapban egy hét késés után jött meg. Nem sírtam, de nagyon összetörtem. Ha sajnos egy nő gyereket szeretne akkor egy idő múlva rágörcsöl és kezdetét veszi egy ördögi kör.


Rá visszatérve, majd jobban lesz, ha elmúlik neki és ismét kezdetét veszi a próbálkozás. Addig is menjetek el kirándulni valahova (csoda szép vidéken a havas táj), korcsolyázzatok, menjetek el wellnessbe. Esteleg annyit tehettek a baba érdekében, hogy elmegy egy vérvételre és remélhetőleg megállapítják, hogy minden rendben csak már várni kell!


Neked addig is kitartást és sok türelmet kívánok!

2018. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem normális. Nekünk is több, mint fél évig tartott, mire összejött, de nem hisztiztem egyszer sem, hogy nem jött össze. Csalódott voltam persze, de azért nem ekörül forogtak a gondolataim. Ez már inkább rágörcsölés. És ha ilyen marad, akkor ez egyre rosszabb lesz és majd lehet pont emiatt nem fog összejönni.

Legyetek együtt, amikor jól esik, a baba meg majd jön, amikor jönni akar.

2018. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%

Egyáltalán nem normális a hiszti, meg a rinya!

Neki kell gyerek...és pont úgy toporzékol, mint egy hisztis kisgyerek a boltban, ha nem kapja meg, amit akar! Szóval barátom, neked már van gyereked!

Talán előbb fel kellene nőnie hisz a gyerek sem fog úgy működni, hogy mindig azt csinálja, amit mondunk neki!

2018. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Amúgy azóta ilyen amióta megtudta hogy a huga terhes kb 2honapja. Addig nyugodtan volt
2018. márc. 2. 21:47
 9/15 anonim ***** válasza:
33%

6 év alatt nem hisztiztem így egyszer sem... ez nagyon gyerekes viselkedés.

Ha normálisan, éretten viselkedne, akkor az lenne a megoldás, hogy biztosítod: mellette vagy és leszel mindig, és higgyen benne, hogy sikerülni fog, ha sikerülnie kell. Őszintén szólva, így, hogy ilyen gyerekesen viselkedik, nem vagyok benne biztos, hogy elég érett egy gyermekhez.

2018. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
Azóta ilyen, mióta tudja, hogy terhes a húga... És, ez valami verseny volt vagy mi? Sosem értettem az ilyen hisztérikákat! Van, amit nem mi befolyásolunk és ezt el kell tudni fogadni! És ez a viselkedés sem épp konstruktív a részéről, csak magàt hátráltatja!
2018. márc. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!