Mennyi ideje szedtétek a Bromocriptin-Richter tablettát, mire összejött a baba és a terhesség alatt mikor hagytátok abba?

Figyelt kérdés
Bromocriptin-Richter

2018. márc. 13. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
2x is szedtem. Először 1 hónapig, a következő hónapban jött a baba. Másodszor ciklus közepén kezdtem szedni és a következő ciklusban már jött is a baba. A terhesség 10.hetében hagytam abba a szedését.
2018. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 hónapig szedtem, aztán úgy voltam vele, hogy én nem vállalom tovább lesz ami lesz. Szinte minden nap fájt a fejem, hányingerem volt, szédültem, egyszer annyira, hogy elestem, és bevertem a fejem. Agyrázkódás meg kórház lett belőle, és a hajam fele kihullott tőle. Konkrétan kendőt kellett használnom a fejemre, mint aki kemoterápiás kezelésre jár, durva szinten megkopaszodtam nő létemre ettől a szartól.

A doki csak annyit mondott vállat rándítva, hogy vannak akik rosszabbul reagálnak, szedjem tovább ha gyereket akarok. Legközelebb lehet, hogy nem úsztam volna meg ennyivel, és úgy verem be a pár szál hajas fejem, hogy meghalok. Hát EZT azért nem.


Úgy döntöttem abbahagyom, miután letettem a gyógyszert, elkezdtem hajvitamint szedni, ricinusolajos hajpakolással együtt, és rendbe jött a hajam szerencsére, visszanőtt. A szédüléseim is elmúltak. SOHA TÖBBET! Utólag kiderült egyébként, hogy teljesen feleslegesen írta fel a doki, nem segített volna, mert más bajom is van.

2018. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. Utolsó, ez nagyon durva, örülök hogy helyre jött a hajad egészsége, azonnal abba kellett volna hagyni, amint tünet jelentkezik, az orvos pedig ne nevezze magát annak.... sajnálom hogy ilyen “szakemberek” kezelnek minket.. végül összejött a baba, vagy hogy álltok?
2018. márc. 14. 20:59
 4/6 Miléna0614 válasza:

Szia!


7 hónap próbálkozás után csináltatott az orvosom hormonra vérvételt.A gyógyszert 3 hónapig szedtem és összejött a baba!Azt hozzáteszem hogy mire gyogyszert kaptam teljesen rágörcsöltem a baba témára ami jobb lett kicsit amikor kiderült h miért nem jött össze a baba de nem mult el teljesen!Végül abban a honapban jött össze amikor egyáltalán nem volt idöm foglalkozni a baba témával a legnagyobb nyugalommal vártam h megjöjjön a menzeszem de összejött a baba 😃 A lányeg h szedd a gyogyszert de probálj nem rágörcsölni a dologra!Remélem hamar összejön a baba nálatok!

2018. márc. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Nem jött össze, ez nem egy olyan happy end sztori:), nekem màs bajom is van, nem csak a prolaktin, ezért nem volt értelme szedni ezt a cuccot sajnos. Mivel a többi bajom sem javul. Meg ugye nagyon rosszul is reagàltam rà. Ritkàbban, de előfordul ez is. Bàr a doki hozzààllàsa se volt semmi.......És amúgy ő magànorvos. Soha többet nem mentem hozzà.


Megmondom őszintén, mi màr nem foglalkozunk ezzel a dologgal. Ezt sok ismerősünk nem érti meg,( hogy miért nem próbàlkozunk tovàbb) de ők nem is mentek àt azon amin én. 2 év csalódàs, meg ez az egész kàlvària elég volt egy életre a gyógyszerekből, ennyi utàn elengedtük azt, hogy legyen gyerekünk. Nem görcsölünk rajta, csak élvezzük az életet és a védekezèsmentes szexet. 4 éve döntöttük el végleg, hogy hagyjuk a dolgot.

Ez az egész megtanított arra, hogy ne akarjak mindenàron valamit amit nem nekem szànt a sors. :) Oka biztos van, de nem akarom fejtegetni, csak elfogadtam és tovàbbléptem:) Mindketten ezt tettük, a férjem is. Az erőltetés egyszerűen nem mindenkinek vàlik be.

2018. márc. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs elnéztem a szàmot, 2. voltam:)
2018. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!