Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sajnos 15 hetesen meg kellet...

Sajnos 15 hetesen meg kellet szülnöm a babámat, mert down szindrómás volt. Ilyen esetben mikor lehet újra próbálkozni? Szülés után mikor várható peteérés?

Figyelt kérdés
2018. márc. 14. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a 6 hetet mindenképpen meg kell várnotok. Amúgy a doki nem mondta? 6 hetes kontroll volt?
2018. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy sajnálom :(...
2018. márc. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
még csak érdeklődöm... most szültem szombaton :( és egyenlőre még a 3 hetes kontroll következik, ott biztos mondja majd a doki, de az agyam már előre dolgozik...
2018. márc. 14. 12:48
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Részvétem :(

Megkérdezhetem, hogy miért ennyire sürgős a dolog?

Lehet, hogy a szervezetednek több idő kéne a regenerálódásra, felkészülni egy újabb terhességre, hiszen ez igen csak megviseli a nők szervezetét.

Én is úgy gondolnám, hogy minimum 6 hét, amíg tisztul, ürül a méhed, utána is elsőként az orvossal kell ezt megbeszélni, ő látja, hogy milyen állapotban vagy, szerintem ezen az oldalon így ismeretlenül és látatlanban senki nem tud jó tanácsot adni.

Sok sikert!

2018. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Ne bántsátok már, nem vagytok az ő helyzetében. Biztos szörnyű ez az egész neki.
2018. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért sürgős mert 40 éves vagyok!!!!! és a rosszindulatú, utálatos hozzászólásokra van a legkevésbé szükségem! Van épp elég bajom e nélkül is...
2018. márc. 14. 13:10
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Miféle emberek vagytok ti? Hogy vagytok kepesek ilyeneket kívánni másoknak?
2018. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Mert te egy idióta paraszt vagy utolsó. Menj szépen, számolj hangyákat.


Kérdező, sajnálom és szívből kívánom, hogy sikerüljön a baba. Ismerősnek 41 évesen most lett, egészséges a 12.heti szerint. :)

2018. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

3 menstruációs ciklust szoktak kivárni.

A peteérést nem lehet előre tudni, nagyon változatos időpontok lehetnek.

2018. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora volt a terhesség.Általában 3-6 hónapot szoktak javasolni.De csak orvos tud pontosat mondani.Kitartàs!❤
2018. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!