Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » FSH 14,93, LH 5,45 lehet igy...

FSH 14,93, LH 5,45 lehet igy teherbe esni természetes módon?

Figyelt kérdés

Ciklus 3. napjan a kovetkezo labor eredmenyeim lettek. Szerintetek mekkora az esélyem a babára? 43 vagyok és még nem volt gyerekem.

Albumin: 41,1

LH: 5,45

FSH: 14,93

Prolaktin : 125,6

Ösztradiol : 106,6

Tesztoszteron . 0,8

FTI index 36,7%

SHBG: 39,2


Ugye van még esély ?



2018. márc. 15. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem egy orvosi fórum. Konzultálj a nőgyógyászoddal. Ne laikus vadidegenekkel!
2018. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manka68 ***** válasza:
100%
Én inkább endokrinológust javasolnék, és ezzel egyidőben jelentkeznék meddőségi központban. Ilyen magas FSH-val a természetes fogantatás esélye nagyon kicsi. Az idő ellened dolgozik, minden hónappal egyre csökkennek az esélyeid. Ne várj a csodára, inkább tegyél a gyermekért.
2018. márc. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen kicsit sok,nekem 12,9-ről /38 éves vagyok/ sikerült helyre tenni 6,8-ra. Javaslom a Trimeszter terhesség előkészítő vitamint és persze egyet értek az előttem szólóval hogy egy endokrinológust és egy meddőségi kezelésekre szakosodott nőgyógyász szakorvost keress fel.De előzetesen a vitamint mindenképp javaslom.
2018. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!