Clostilbegyt 2x2 szem 5 napig. Valaki kapta ilyen adagban?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2x1 lesz, ha most megjon. Mi lenne a kerdesed?
2018. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy ilyen kúrán már túl vagyok és nem lett tőle peteérésem viszont minden mellékhatás jelentkezett. PCO-s vagyok. A mostani kúrához injekciót is akart adni a doki de egyenlőre nem kértem. A kérdés az hogy ilyen dózisban kapta e valaki és ha igen akkor eredményes lett-e.
2018. márc. 16. 21:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány clostys ciklusod volt összesen? Ha 150 mg/napos dózis mellett nincs ovuláció, nincs értelme a további kezelésnek a clostyval. Te már így is 200 mg-ot kaptál, és úgy sem volt ovud.

A PCOS-ed kezelik rendesen? Szeded a Metformint, megfelelően diétázol és sportolsz? Ha nem, akkor ne várd a csodát, először azt kellene rendezni.

Ha azt kezelik, akkor meg az orvosodnak igaza van, át kellene térni az injekciós vagy kombinált closty+injekciós kezelésre, mert ennek így tovább nincs értelme. Sőt, már az előző ciklusnak se volt.

2018. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez volt az első kúrám. Nem szedek metformint, nincs IR-em.
2018. márc. 17. 18:00
 5/7 anonim ***** válasza:

És első kúraként rögtön 200 mg/nap dózissal kezdtél? Úgy, hogy PCOS-ed van?

Honnan tudod, hogy nincs IR-ed? Néztek minimum 3 pontos inzulinszintet is?

2018. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen rögtön. Ès igen nèztek.
2018. márc. 18. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez csak azért érdekes, mert PCOS-nél pont, hogy alacsonyabb dózissal szokás kezdeni, mivel a PCOS petefészket jellemzően elég könnyű túlstimulálni. Annyira nekem nem kerek ez a történet, de hát ha bízol az orvosodban, akkor csináld úgy, hogy mondja.
2018. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!