Mit tegyek? Van ertelme orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Decemberben volt hogy 2 hetet kesett a mensim mikor teszteltem halvany pozi lett, ra 2 napra ujjabb teszt de akkor negativ lett es eros gorccsel meg is jott. Fabruar elejen ugyan ez csak akkor 12 napot kesett tunetek voltak halvany pozi ra par napra meg is jott. Eros gorcs, eros verzes es a rosszulletek is elmultak. Most par napot kesett nem csinaltam tesztet, de 2-3napja volt, hogy hanytam, de megjott. 2 napig barnaztam aztan egy teljes napig gorcsoltem es meg mindig eleg rendesen verzek, mar a 4.napja. Nem csinaltam teszet igy nem tudom, hogy ez is veteles volt-e vagy sem. Az elso lanyom konnyen osszejott es vele is 4hetes koratol hanytam, szedultem stb. Kistesot szeretnenk, de van igy ertelme dokihoz fordulni? Mert hiba a halvany tesztek dokihoz mar nem jutottam el. Mas volt igy? Vagy hasonlo helyzetben levok tapasztalata? Vagy a tesztek lettek volna rosszak?
2018. márc. 16. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de nem értem,hogy hogy nem egyértelmű,hogy orvoshoz kell fordulni a Te esetedben! A terhességi tesztek nem igazán szoktak fals pozitívak lenni. Másodjára is ugyanazzal a fajta teszttel teszteltél? Ha igen és a 2. egyértelműen negatív,akkor biztos,hogy megindult valami,ami nem tudott sajnos továbbfejlődni,és ez 2-szer biztosan megtörtént,ez számomra azt jelentené,hogy valami probléma adódott,ami miatt nem sikerül a beágyazódás. Egy vizsgálat biztos nem árt,lehet,csak egy kis hormon gond,amit egy tablettával megoldanak! Az,hogy egy gyermeked már van,nem jelent semmit,gyakran pl. pont a szülés hoz ki valamilyen problémát. Szerintem mindenkéop irány az orvos! Sok sikert!
2018. márc. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugyan az a teszt volt. Hetfon felhivom a dokim beszelek vele. Sajnos megviselt es nem akartam ezzel foglalkozni, ugy voltam vele, hogy ha nem gondolok ra nincs gond, de be kell latnom, hogy van. Es meg kell mindent tennem, hogy ez ne tortenjen meg, csak nehez volt feldolgozni, de mar keszen allok a bajjal szembenezni. Maganhoz jarok mar hetvegen nem zargatom ezzel, de hetfon mindenkeppen beszelek vele. Koszonom!
2018. márc. 17. 01:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben én is elmennék a helyedben az orvoshoz. Mert ha már nem az első halvány pozitív teszted volt és utána megjött és véreztél, akkor lehet, hogy összejön a terhesség, csak valami miatt nem tud megmaradni, aminek meg oka van, ki kéne vizsgáltatni.
2018. márc. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!